reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Mala dziękuję ;) mam nadzieje że mnie to nie spotka bo wtedy będę mieć CC a bardzo tego nie chce, Mały wg usg z czwartku ma 3700 a bardzo bym chciała urodzić SN wiec boje się ze będzie po prostu za duży , to moja pierwsza ciąża więc jestem pełna optymizmu bo dla mnie to wszystko jest nowe ;)
 
reklama
DobraDziewczyna, trzymam kciuki, żeby poszło sprawnie i szybko ;-) a wagi nie bierz do serca, mnie straszyli, że nie dam rady urodzić, bo mała ma ponad 4 kg, a urodziła się z wagą 3200 ;-)
 
Powiem szczerze że mam nadzieje ze Synek nie będzie taki duży ;) co prawda predyspozycje genowe ma... Po Tatusiu, narzeczony jest duzym chłopakiem, ma prawie 2 m wzrostu, ja mam ponad 170 wiec może Mały będzie miał to po nad ;)
 
Dobra Dziewczyna powodzenia i szczesliwego rozwiązania! Trzymam kciuki!

Dziękuję bardzo ;) mam nadzieje że jakoś niedługo coś zacznie się dziać, może nie przed świętami ale po świętach zaraz juz by mogło ;) na razie oprócz skurczy, bólów pleców, i częstego siusiania to w sumie żadnych objawów nie mam... Hmm...
 
To życzę Ci spokojnych świat, najedz się konkretnie, bo potem delikatne dania... powodzenia i napisz koniecznie jak i co ...kiedy nabierzesz sił i znajdziesz czas.
 
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób. No i przede wszystkim spełnienia marzeń...


 
DobraDziewczyna - mam nadzieję, że już tulisz maluszka ;-)

Sylwia L- ale to chyba w Ostrowie nie przyjmuje Twój lekarz, bo pierwszy raz słyszę to nazwisko.
 
reklama
Mala jeszcze niestety nie :( wogole Małemu się nie spieszy na świat ;/ jutro mam wizytę u gin wiec może czegoś się dowiem, ale jakoś powoli tracę nadzieje że mój mały szkraba wyjdzie wcześniej niż 20.04 na wywołaniu ;/ chociaż znajoma mojej teściowej wyliczyła jakoś w magiczny sposób że urodze w piątek 10.04 a ponoć nigdy się nie myli wiec fajnie by było jak by i w moim przypadku się sprawdziło, co prawda śmieje się że akurat w ten weekend nie pasuje mi leżeć w szpitalu, dlatego z drugiej strony chyba bym wolała żeby zaczęło się w poniedziałek ;) yhh... Tak źle i tak nie dobrze ;)
 
Do góry