reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
DobraDziewczna warto też zabrać coś do jedzenia, ale takiego co można by jeść karmiąc. Ja po porodzie byłam mega głodna, dobrze, że zabrałam bułkę z serem i petitki ;) A i miałam też suszarke do włosów, ale ja nie lubię mieć mokrych i mam długie do pasa więc była niezbędna ;)
 
hehe,dziękuje bardzo :) będę pamiętać ;) kurcze,już nie mogę się doczekać ;/ byłam dzisiaj u lekarza na wizycie , powiedział że wszystko jest ok, potwierdził że to chłopak , waży mniej więcej 3300, boje się że będzie duży , przez tydzień czasu przybrał ok 400 g , następną wizytę mam za dwa tygodnie i pewnie to będzie ostatnia albo przed ostatnia wizyta ;)
 
witam wszystkich serdecznie ;-)

podpinam się do tematu, ponieważ również poszukuję godnego polecenia ginekologa, jestem na początku ciąży i zależy mi na lekarzu , do którego nie czeka się miesiąc....oczywiście wolałabym wizyty refundowane. z góry dziękuję za pomoc;-)
 
reklama
Mala_mala fajnie że znalazłaś dobrego lekarza. Przyznam ze nie slyszałam o nim. Może dlatego ze nie przyjmuje w szpitalu. Ale grunt że Ty jesteś z Niego zadowolona
 
Do góry