reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Hej dziewczyny
W Kaliszu jeszcze jeden lekarz robi usg 3d w Kaliszu i podobno nie czeka sie u niego tak długo jak u Jakubka. Ja czekałam chyba ze 3 godziny! Płci nie był w stanie powiedzieć, bo mały uparcie chował to co ma między nogami, nic nie pomagało-był uparty hehe. A co do tego, ze szkoda kasy to warto zrobić to usg, nie dla bajeru, ale mozna dokładnie posprawdzać narządy, czy są prawidlowe przepływy itd. Często zdarzają się jakies nieprawidłowości, np wada serduszka nie koniecznie groźna, ale można jeszcze w brzuchu eliminować wady lub zapobiegac poglebianiu. Napisałam co wiedziałam;)
Ja chodziłam do Gostomczyka;)
 
reklama
hej dziewczyny;p u mnie jazdy sie zaczely na calego mala non stop w dzien placze,gazy ida to placze,kupa tez lipa;/bardzo zadko..biogaja nie pomaga bobotick tez nie esputicon tewz nie...ani delikol..dzis kupie espumisan zobaczymy..a w poniedzialek beda te niemieckie krtrople..eh wymiekam;/
 
hej!

Natalia - może wyda się to dziwne ale może mała zaczęła ząbkować?? Słyszałam, że nawet 1,5 miesięcznym dzieciom wychodzą zęby.
 
Hej dziewczyny :)
proszę powiedzcie mi, czy któraś z Was korzystała z detektora tętna płodu w domu?
Nie chce kupować, myślałam raczej nad wypożyczeniem na dzień-dwa (koszt niewielki, a ile radości zrobiłabym tym bliskim).
 
Dziewyczyny, te karmiace piersią, nie potrzebujecie tabletek anty Cerazette? Bo ją kupiłam 3 opakowania, ale po pierwszym stwierdzilam ze mi nie służą i mam 2 do oddania...
 
Hej dziewczyny :)
proszę powiedzcie mi, czy któraś z Was korzystała z detektora tętna płodu w domu?
Nie chce kupować, myślałam raczej nad wypożyczeniem na dzień-dwa (koszt niewielki, a ile radości zrobiłabym tym bliskim).
Czytałam o tym różne opinie i myślę, że wolałabym się nie stresować w razie problemów z odnalezieniem tętna:)
 
reklama
hej dziewczyny;p tez myslalam ze forum padlo;/ u mnie hmm po kropelkach byl tydz ok..malo plakala duzo spala i wgl..moglam cos w domu zrobic...bylismy u dr dyby marchewki na prywatnie tam u niej na pruslinie...akurat jak ubieralam mala...dostala napadu szalu jak zawsze wiec na szczescie widziala co jest grane..pow ze mala jest malym wymuszaczem ..ze wyrosnie z tego ze jest zdrowa..ze niektore dzieci tak maja ze jej wnuczka darla sie jak by ja ze skory obdzierali;/moja tez...usg brzuszka ok...mocz ok...
21pazdz mamy do poradni neatologicznej..po tyg mloda na nowo zaczel akoncert i to trwa do dzis a 12pazdz bedzie miala 3miesiace...jestem bezsilna te niemieckie pomogly aby na chwile allbo wgl tylko to bylo chwilowe...nie wiem co robic moze zrobie jej kał..a powiedzcie mi bo karmie ja bebilonem papti..kupe robila mi co 2 dni czasem co dzien ale po jedne...zaczelam od tygc dawac jej 2 razy dziennie troszke herbatki z hipa koperkowej...i kupy robi mi nawet 4 dziennie...a moze ma robaki?wiadpomo nie chodz ale wiecie jak jest duzo ludzi <rodziny ja dotyka ktos moze rak nie umyc lub cos..nie wiem zle wyplukana butelka cos itd moze miec robaki?w kupie sa biale grudki jest ich bardzo duzo..i sluz...og;ladam ta kupe niew wiem czy ja widze jakies jajeczka czy to moja wyobraznia dziala juz schizuje...chy to male zrite grudki eh sama nie wiem;/
jestem tak przewrazliwiona..
czy isc z mloda do szpitala na obserwacje?ale pediatra pow ze jak mocz i usg ok dzoecko zdrowe..sama nie wiem
 
Do góry