reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Ola - z wprowadzaniem stałych pokarmów. Ja zaczynałam od marchewki i innych warzyw. Zaczęłam podawać jak mieli skończone 4 miesiące. Na początku to wygląda w ten sposób, że Mała weźmie troszeczkę do buzi i będzie smakować i uczyć się połykać coś innego niż mleczko. Moje bąble opanowały jedzenie jako tako po jakiś 6 próbach. Jak by się strasznie krzywiła lub miała odruchy wymiotne (tak miał mój synuś) to zrób próbę za jakiś tydzień. Nic na siłę.

Venus - niestety nie działa żaden klub mam przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Też pisz częściej :p

Ja się nie odzywałam bo nie miałam komputera i to dlatego. Musek a co tam u Ciebie??
 
reklama
Hejka:)ja jestem właśnie w trakcie przeprowadzki....wiec niestety nie mam czasu zaglądać:/Bojka byłam u tej Bierłowej niesamowita babka...dała mi skierowanie na milion badań...ale na szczęście wszystko oki:)))powiedziała że Oli ma definitywne zaburzenie snu...ale z czasem powinno to minąć...więc czekamy hehe:)dobra napisze jak będę już urządzona..3-macie się buziaki dla Was:*
 
Ja chodziłam i polecam:)))dużo fajnych rzeczy się dowiedziałam....więc na prawdę super sprawa:))A tak poza tym coś to Nasze forum upada...już prawie nikt się nie udziela co się z Wami baby dzieje cooo??:))))Pozdrowionka
 
halo! ;D jej dziewczęta strasznie przepraszam za nieobecność, zupełnie mi to forum gdzieś się zagubiło w pamięcie - o ja niegodna!!! obiecuję poprawę.
aaanowi ja chodziłam do szpitala do szkoły rodzenia i bardzo sobie to chwaliłam, dużo wiedzy, nauka kąpania, poznanie sali porodowej, info dotyczące kwestii administracyjnych po narodzeniu, dużo "prezencików" w postaci buteleczek, smoczków, kosmetyków itp. 20zł za spotkanie a spotkanie raz w tygodniu 8 spotkań, mozna chodzić z facetem lub bez, laski chodziły z mamami - placi sie 20 zl bez wzgledy czy kogos przyprowadzasz czy nie.
Ola ja niedawno trafiłam na fajny blog z przepisami dla maluchów, młodej bardzo smakują : Mini Kuchnia Weronki

my teraz [racujemy nad nauka samodzielnego zasypiania, mloda ma 10 m-cy. pierwsze zasypianie poszło nam dosc łatwo, bez protestów sie nie obyło ale postepowalam tak jak tam pewne teorie głoszą i mała spi
 
Hej dziewczyny:)

AjakAnia miło, ze jesteś:) powodzenia w nauce zasypiania:)

Możecie mi napisać gdzie chodziłyście go gina w czasie ciąży, albo gdzie chodzice:)? Ja chodziłam w ciąży prywatnie co 3 tygodnie. Teraz chyba jestem znowu w ciązy i się zastanawiam. Poradzicie coś?
 
Hejka!

Jestem i obiecuję, że zacznę się bardziej udzielać jak zdejmą mi gips z ręki, bo pisanie jedną ręką mnie do szału doprowadza, więc kończę.

Pozdrowionka
 
Matko Bojka ręka w gipsie??co Ty biedulko zrobiłaś??jak radzisz sobie teraz z opieką nad dzieciaczkami??chyba ktoś Ci pomaga co??

Venus-ja chodziłam do Pozorskiego tak mniej więcej co miesiąc i byłam bardzo zadowolona:)A tak w ogóle jak już będziesz pewna na 100% że jesteś w ciąży daj znać....będziemy gratulować:)))
 
reklama
Bojka, Musek do lekarza idę 3.12, dopiero!! 3 testy wyszły pozytywnie, ale oficjalnie napiszę co i jak po wizycie...

Bojka kiedy ściągają gips? współczuję, dzielna jesteś, ze dajesz radę ze wszystkim:)
 
Do góry