reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

BOJKA-to ja z miłą chęcią pójdę za Ciebie na tą wizytę:)))mały ma straszne problemy za spaniem od samych narodzin...i nikt nie wie dlaczego...może ona jakoś pomoże....a jakie Ty masz w ogóle zdanie na jej temat??daj znać na którą godzinę masz wizytę ok??
z góry dziękuje....
Witaj RYBCIAY....no właśnie tak jak pisała Bojka napisz coś więcej o sobie i o ciąży...czekamy:)))
 
reklama
Musek - jestem z niej bardzo zadowolona. Musisz mieć skierowanie do neonatologa. Ja zadzwonię do przychodni w poniedziałek i się spytam jak najlepiej załatwić to żebyś Ty poszła za mnie. A przyjmuje ona od 14stej w środę i najlepiej jak byś była ok 13.30 i założyła kartotekę i wzięła numerek, bo jak przyjdziesz o 14stej to możesz być np 10 w kolejce, a badanie trochę trwa u niej więc po co tyle czekać. Nie wiedziałam, że masz z Małym takie przeboje, nie zazdroszczę.
 
Bojka-ja jutro idę do pediatry z małego wynikami....więc może by mi wypisała skierowanie do neonatologa...a mogłabyś mi w przybliżeniu napisać na czym polegają u niej te badania??i gdzie ona dokładnie przyjmuje??ojjj Bojka mam straszne i czasem na prawdę wysiadam:/rodzeństwa to On się chyba nie doczeka:)
 
W brzuszku podobno siedzi mała Alicja:) na początku ciąża była wielkim zaskoczeniem. w 12 tygodniu troszkę poleżałam w szpitalu z bólami brzucha ale później było już ok. w srode mam wizytę u ginekolog. nie miałam mdłości w pierwszym trymestrze, trzeci natomiast mnie tak przywitał :( pobolewaja mnie plecy i mam popuchnięte dłonie i stopy ale poza tym czujemy się bardzo dobrze:)
 
nie miałam mdłości w pierwszym trymestrze, trzeci natomiast mnie tak przywitał :( pobolewaja mnie plecy i mam popuchnięte dłonie i stopy ale poza tym czujemy się bardzo dobrze:)

O jejku, też nie miałam mdłości w pierwszym trymestrze...oby nie nadrobiło się to później.

Czy któraś z Was była na USG 3D? bo moja ginekolog mi to zaproponowała i się zastanawiamy czy iść.
 
aaanowi mi ginekolog tez to zaproponowała, dała namiary nawet na lekarza ale jak mam dojechać do kalisza zapłacić za badania to mi wyjdzie około 250-300zł i wolę to przeznaczyć na bobasa
 
hej.
Natalia ja byłam z małą prywatnie u ortopedy (Wcisłek) na brzozowej i mam dokładnie taką samą sytuacje szerokie pieluszkowanie i nie kłaść dziecka na boku.

aaanowi - ja byłam u Jakubka na 3D. Ja sobie chwalę wizytę. Badanie trwało ponad godzinę (no plus 2 godziny czekania) ale zbadał bardzo dokładnie wszystkie narządy dziecka. 1 wizyta niestety kosztuje 200 zł
A do kogo chodzisz do ginekologa?
 
Rybcia może to ta sama ginekolog? tez poleciła lekarza z kalisza, właśnie Jakubka. Tak szczerze to myślałam, że kosztuje więcej niż 200zł.

Chodzę do Gronowskiej.
 
Musek - i co idziesz do neonatologa? U nas badanie wyglądało w ten sposób, że sprawdzała jak się rozwijają, czy nie ma napięcia mięśniowego, Tomkowi zrobiła usg główki (Lenka miała je wcześniej), ważyła i mierzyła i przeprowadzała wywiad co i jak. Ogólnie badanie jak u pediatry tylko bardziej szczegółowe. W naszym przypadku tak to wyglądało bo w sumie dobrze się rozwijają i nie ma jakiś większych problemów. A co do rodzeństwa Twojego synka, to jak Iga była mała to też mówiłam że nie będę mieć większej dzieci i co ma dwoje. Pewne rzeczy z czasem się zacierają

Rybcia - co do Jakubka to jest chyba jedyny lekarz z usg 3d w naszym regionie dlatego wszyscy ginekolodzy go polecają. Jak masz możliwość jechać do jedź na to usg. Ja nie byłam ale oglądałam filmik z takiego badania i żałowałam że nie byłam.
 
reklama
Do góry