reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Venus - z tego co się orientuję to jest podtlenek azotu (gaz rozweselający), ale w jaki sposób jest dostępny to nie wiem.

Ola - w sobotę to chyba nie przyjmuje pediatra, przynajmniej Ci których nazwiska kojarzę. A co się stało, że potrzebujesz wizytę w sobotę. Jeśli maluszek jest chory to pozostaje wizyta w szpitalu.

Moje bąble są trochę nieznośne ostatnio, ale za to stan uzębienia 2:2 :-D
 
reklama
hej, Bojka nic takiego się nie stało mała ma wysypkę na ręce, ale stwierdziłam, że poczekam do poniedziałku z wizytą. A pytałam się z ciekawości czy w soboty ktoś przyjmuje.
 
Hejka dziewczyny:))przeprasza że tak długo nie pisałam ale ostatnio brakuje mi na wszystko czasu:/mój synio troszkę się uspokoił i jak tylko mam wolną chwilkę sprzątam,gotuje itd...w tym roku święta z najbliższą rodziną spędzamy w Naszym nowy domku więc musi być błysk hehe:))VENUS-to tak już oficjalnie...GRATULACJE!!!!!:))policzyłam sobie i termin chyba masz na lipca tak??kurcze córeczka do kompletu by się przydała:)ale jak będzie drugi synek to też dobrze ważne żeby dzidziol był zdrowy:)Gostomczyk z tego co mi wiadomo jeszcze pracuje...ale chyba tylko do końca roku...ponoć starają się o Czechmanowskiego ale ciekawe co z tych ich starań będzie.Znieczulenia podczas porodu nie ma...ten gaz rozweselający za wiele nie daje....ja tego nie miałam ale kumpela co leżałam z nią po porodzie na sali mówiła że ból przy gazie taki sam tylko że Ty czujesz się jak nawalona:)więc nie wiem czy warto...ja dostałam tylko jakiś środek przeciwbólowy dożylnie który CIULA za przeproszeniem pomógł:/moim zdaniem znieczulenie zewnątrzoponowe powinno być już w każdym szpitalu dostępne...wszystko idzie do przodu a kobiety wciąż rodzą jak 30 lat temu..ehhh szkoda gadać...3-majcie się kobitki.Pozdrowionka
 
Czyżby forum padło.....?? dlaczego?:(ja mało się udzielam bo mam synka chorego:(w sobotę byliśmy na pogotowiu....ludzi w cholerę a przyjmował tylko jeden lekarz,,,jeszcze tak nie przyjemna lekarka ze szok...wszystkie dzieciaczki na szybko badała chyba bardzo jej się spieszyło...jeszcze wyszła z gabinetu i rzuciła tekstem....proszę o spokój bo mnie głowa boli...a że mój mąż nie patrzy na nic....odpowiedział jej w ten sposób...to niby jak mamy dzieci uspokoić?a jak Panią głowa boli to niech Pani do lekarza idzie hehe zamknęła się na szybko:)Dała małemu jakieś leki których po pierwsze prawie w żadnej aptece nie było a po drugie nic nie pomogły...więc w niedziele znów wylądowaliśmy na pogotowiu bo z małym było co raz gorzej...a tam kolejny idiota....zbadał go i stwierdził że osłuchowa czysty...po prostu jakaś infekcja i przejdzie za parę dni...w nocy była tragedia spał tylko 2 h cały czas płakał a ja razem z nim:(nad ranem bardzo ciężko oddychał...więc do lekarza do Naszej Pani pediatry....po zbadaniu powiedziała tylko jedno....PRZECIEŻ ON MA ZAPALENIE PŁUC!!!!!!!!!!zastrzyki dwa razy dziennie a jak nie przejdzie to skierowanie na oddział:((((((więc jednym słowem lekarzy z Naszego pogotowia niech se wsadzą głęboko gdzieś......na szczęście po trzech zastrzykach jest duża poprawa więc mam nadzieję że obędzie się bez szpitala....dobra zmykam do mojego rozrabiaki,,,,SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WAS KOBIETKI:)Pozdrawiam
 
Nie padło :-)
Musek normalnie szok to co piszesz. Dobrze że z Małym jest lepiej.
Ostatnio nie mam na nic czasu, ponieważ moje towarzystwo nauczyło się przemieszczać po domu tak więc ręce pełne roboty. Tomek raczkuje i zasuwa jak mały samochodzik dlatego ma nową ksywkę FORMUŁA T, a Lenka przemieszcza się w jakiś dziwaczny sposób, nogi jakoś podwija dziwnie - próbowałam usiąść tak jak ona i prawie się połamałam:-D
A jak Wam dziewczyny święta minęły. Pozdrawiam
 
reklama
witam!
chialam sie przywitac bo dopiero odkrylam ten watek:szok: a szkoda bo fajnie jest poklikac z kims z mojego ukochanego Ostrowa!:tak:jeju jak ja tesknie :) ..nie mieszkam juz w Pl ale w zeszle wakacje bylam az 2 razy:tak: w tym roku sie nie uda raczej a mozna by bylo sie spotkac na kawke w rynku:-D

moze jakos lepiej sie poznamy ? Ja mam na imie Dominika mieszkalam do 13 roku zycia na Komuny Paryskiej nastepnie osiedle Zebcow a na koniec Radlow od ul.krotoszynskiej..pozdrawiam
 
Do góry