reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Ja także gratuluje mamusiom. Jutro mam wizytę u lekarza, zobaczę co się dzieje u mojego maluszka. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Juz mam po mału dosyć tej ciąży, stasznie mi ciężko od tygodnia, w nocy nie bardzo moge spać, ale jeszcze muszę trochę wytrwać. Przynajmniej do 17 marca. Pozdrawiam obecne i przyszłe mamusie z tego forum.
 
Witajcie Mamuśki:)))na początek składam gratulacje świeżo upieczonym mamuśką:))))))super że macie już to za sobą i że dzieciaczki przyszły na świat zdrowe i bez żadnych komplikacji:)))U mnie ogólnie jakoś leci zmieniłam małemu mleczko na bebilon z tendencją do ulewania....wiec jest w miarę oki...w nocy karmie go modyfikowanym a w dzień moim....nocki bez zmian jak budził się co 2-3 h tak się budzi..żarłoczek z niego masakryczny....w czwartek byliśmy na szczepieniu...szczepiłam tą 5w1...mały płakał bardzo a ja razem z nim...ehhh biedne te Nasze dzieciaczki dobrze tylko że nie będą tego pamiętać:)Mały waży już 4930 więc idzie jak burza:)))ANULKA 82-wiem co czujesz też tak miałam na koniec ciąży byłam już tak zmęczona ze szok...ale dasz radę wierzę w Ciebie:))a co będzie córeczka czy synuś??A tak w ogóle to jak już DORKA I BOJKA się poznały to ja proponuję żebyśmy wszystkie się poznały jak już zrobi się cieplutko i każda będzie już miała swoje pociechy na świecie...zrobimy taki mały zlot czarownic hehe co wy na to??:)dobra zmykam jeszcze raz gratulacje dla bojki i dorki 3-majcie się tam w ciepełku....a całej reszcie życzę wytrwałości i szybkich porodów:))Buziaki
 
Ja też już po wizycie. Moja szyjka jest już bardzo króciutka, na dodatek mam rozwarcie na 4 cm. Córcia się jeszcze nie odwróciła główką do dołu więc cały czas czekam. W przyszłym tygodniu jade na ktg. Jutro zaczynam 37 tydz. więc w każdej chwili mogę się znalezć na porodówce. Mam tylko nadzieje że malutka jeszcze fiknie jednego koziołka i przyjmie odpowiednią pozycję do porodu, bo jeśli nie to czeka mnie CC. A tego bym nie chciała. Ale poczekamy, zobaczymy.
 
Witajcie Dziewczyny :)
Szukając dobrej położnej z Ostrowa, znalazłam Was :) Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że choć trochę mi pomożecie i wesprzecie informacjami, radami. Jestem w 31 tygodniu ciąży, więc za chwilę Antek będzie z nami!! :) A obecnie mieszkam, bo jeszcze studiuję w Poznaniu i tutaj też mam zamiar urodzić synka, jednak po narodzinach przeprowadzamy się szybciutko do Ostrowa, do naszego nowego mieszkanka które remontujemy :) Ja nie jestem rodowitą Ostrowianką, dlatego też moja prośba do Was, byście poleciły mi DOBRĄ położną środowiskową i DOBREGO lekarza pediatrę. Będę Wam bardzo wdzięczna, bo strasznie się denerwuję, że przyprowadzając się do Ostrowa nie mam tam żadnej rodziny, której mogłabym się poradzić w związku z opieką medyczną maluszka....
 
hejcia:-) ja tez coraz bardziej czuję mojego maluszka:-) ja moge polecic panią doktor kornelie haussmann..swietny lekarz i ma podejscie do dzieci...ja tez jestem za zlotem hihi
 
reklama
Do góry