reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

no w zasadzie powiem ci szczerze ze chyba nawet wolalabym powiedziec o tych skurczach i nawet juz tu byc, bo jesli sie zacznie cos dziac to tu jest pomoc natychmiastowa. Ja juz sie tu tylu rzeczy naogladalam, ze teraz to sie ciesze ze tu jestem. Mi sie wydaje ze ja dopiero pojde na cc za tydzien jak juz befe po skonczonym 37 a konczy sie we wtorek.Moze jutro cosik wiecej sie dowiem, uciekam juz - dobrej nocy zycze:
 
reklama
Dorka super że już wyznaczyli datę:-) Trzymam mocno kciuki za Was:-) Idziesz 8, ponieważ zwalniasz dla mnie łózko:-D;-)

Byłam wczoraj na KTG - serduszka maluszków super - skurcze dwa leciutkie i jeden mocniejszy wyszły mi w zapisie, ale położna i później Gostomczyk stwierdzili że mogę iść spokojnie do domku bo jest wszystko ok. Tak więc czekam sobie do 11 marca.

A Wy dziewczyny pozostałe gdzie jesteście???
 
hejo kobietki, 8.03 o godz.9.46 przyszla na swiat Hanka z waga2510g i 50 cm, a o 9.48 Kubus z waga 2820g i 52 cm. Maluszki narazie sa w inkubatorkach na dogrzewaniu i narazie maja sie dobrze, oddychaja same bez zadnych wspomagaczy, a ja sie kulam powoli ale jeszcze na kroplowkach przeciwbolowych, bo troche gorzej jest po tej ciazy niz ostatnio.Pozdrawiam: Aha dzien wczesnie urodzila rowniez Bojka takze sie poznalysmy i spotkalysmy:)
 
reklama
Do góry