reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

osłonki na piersi, wkładki laktacyjne... wszystko o dodatkach

Dziewczyny powiedzcie mi co zrobilyscie by odstawilo malenstwo kapturki,karmie z powodu takiego iz mam plaskie brodawki i mala nie potafila chwycic,teraz za dwa tygodnie kanczy cztery miesiace i gdy probuje ja przystawic bez kapturka to to nam nie wychodzi poniewaz Milcia robi dziubek na miare kapturka zamiast otworzyc szeroko buziule.A jak juz jej sie jej uda chwycic to na pare sekund pociagnie ze trzy razy i zaczyna sie zloscic.Moze macie jakies rady??
 
reklama
Mam do Was prośbę o opinię na temat wkładek laktacyjnych. Jakiej firmy używacie i jak się sprawdzają? Pozdrawiam,
 
Na początku używałam wkładek jednorazowych Gerber ale jak zobaczyłam ile ich idzie zdecydowałam się kupic wkładki wielokrotnego użytku firmy Avent. Uważam ze był to strzał w 10. W opakowaniu są trzy pary + woreczek do prania w pralce. Wkładki są chłonne, nie przebarwiają się i trzy pary wg mnie to wystarczająca ilość. Używałam ich przez prawie 5 miesięcy i nadal są w bardzo dobrym stanie. Naprawdę są godne polecenia. Zresztą te Gerbera też są dobre. Szczególnie przydały mi się w szpitalu jak pojawiła się siara, która bardzo brudzi i naprawdę ciężko ja sprać (mi się nie udało).
 
A ja używam tych z Rosmanna - dość tanie (około 6 zł za 30 sztuk) i dobre. Jedyna ich wada to to, że nie są tak cienkie jak te gerbera.
Używałam też Belli - OK
Canpola - beznadziejne - mnie drapaly po piersiach
Gerber - OK
 
Ja używałam Gerbera - bardzo dobre i niesamowicie chłonne, ale mają wadę - nie mozna ich przykleić do ubrania i widać je pod bluzką.
Penaten oraz Johnson&Johnson - takie same, bardzo dobre, z przylepcem, można wyjść z domu i nic nie widać pod bluzeczką.
 
na poczatku uzywalam takich tanich za ok4zl za 30 sztuk-beznadziejne w ogole nie chlonely i opakowanie starczylo mi na 3 dni

uzywalam belli,canpoa i zdecydowanie wygrywaja johnsona-sa super chlonne

moj maly ma prwie 4 m-ce a ja nadaluzywam wkladek.............
 
Zgadzam się z Sylwią w 100%. Z Johnsona są najlepsze, najbardziej chłonne, nie drapią, można je przyklejać... Rewelacja. A teraz jest promocja około 15 zł za 50 szt. Ja też nadal używam ale po parze na dzień i noc. Nie muszę już tak często zmieniać, bo mleko leje się z drugiej piersi jak karmię pierwszą. No i jak wracam z pracy a Oskar naciśnie - wtedy to fontanna...
 
reklama
Narazie J&J wygrywa. Belli mnie denerwuja bo jakos szybko sie do mnie przylepiają. Rossmanna tez OK, ale J&J są bardziej miękkie.
 
Do góry