reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Orvitrelle

Palcia23

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2019
Postów
28
Witam. Jestem tu nowa. Chciałabym się dowiedzieć od was czy jest możliwe jeżeli 10 czerwca brałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków i pękły dwa czy jeszcze dzis może fałszować wynik testu ciążowego? Miesiąc temu tyle dni po zastrzyku już test był negatywny.
 
reklama
Zastanawiam się czy nie iść do tej która mnie wysłała wlasnie u tej co byłam co się leczyłam i to wcześniej już. Tyma bardziej ze do niej mam 15 km a do tej co teraz się leczyłam cały czas 60km
[/QUOT
No jasne! Pamiętam że Pęcherzyk widać przy becie ok 1000 ale myśle że fajnie jakbyś sprawdzila u gin jak wyglada endometrium i jak sie rozwija :)
 
reklama
No jasne! Pamiętaj że Pęcherzyk widać przy becie ok 1000 ale myśle że fajnie jakbyś sprawdzila u gin jak wyglada endometrium i jak sie rozwija :)
Wiec u mnie beta koło 1000 będzie w przyszłym tygodniu dopiero bo powiedziała mi ze dobrze rośnie ale pewnie ze miałam później owulacje to jeszcze nie jest taka wysoka. Endometrium mam grube progesteron tez ok
 
Wiec u mnie beta koło 1000 będzie w przyszłym tygodniu dopiero bo powiedziała mi ze dobrze rośnie ale pewnie ze miałam później owulacje to jeszcze nie jest taka wysoka. Endometrium mam grube progesteron tez ok
Spokojnie. Ja bym normalnie poczekała na kolejną wizytę. Tak jak pisałam, w piątek było małe prawdopodobieństwo, że lekarz coś zobaczy na usg. Przy becie 1000-1500 widać dopiero pęcherzyk a przy 10000 zarodek z serduszkiem. Więc nie nakręcaj sie niepotrzebnie i czekaj. Ja pierwszą wizytę miałam dopiero jak byłam w 7-8 tc.
 
Spokojnie. Ja bym normalnie poczekała na kolejną wizytę. Tak jak pisałam, w piątek było małe prawdopodobieństwo, że lekarz coś zobaczy na usg. Przy becie 1000-1500 widać dopiero pęcherzyk a przy 10000 zarodek z serduszkiem. Więc nie nakręcaj sie niepotrzebnie i czekaj. Ja pierwszą wizytę miałam dopiero jak byłam w 7-8 tc.


Witam byłam u lekarza i wszystko jest ok. Serduszko bije
 
Do góry