reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Orvitrelle

Palcia23

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2019
Postów
28
Witam. Jestem tu nowa. Chciałabym się dowiedzieć od was czy jest możliwe jeżeli 10 czerwca brałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków i pękły dwa czy jeszcze dzis może fałszować wynik testu ciążowego? Miesiąc temu tyle dni po zastrzyku już test był negatywny.
 
reklama
reklama
Jesteś w ciąży , na wyniku masz normy ,przedziały od do ,ale myślę że po miesiącu jest w normie , zrób kolejne badanie po 48 godz i sprawdź przyrost
 
Wynik jest jak najbardziej ok. Jak chcesz, to możesz powtórzyć badanie po 48 h, żeby sprawdzić przyrost.

Dzięki za odpowiedz. Myślisz ze w piątek na usg będzie coś widać? Później mój lekarz ma urlop a ja się trochę boje chodzić do pracy bo niby praca przy komputerze ale dźwiganie tez mam. Tym bardziej ze tyle się staraliśmy.
 
reklama
Dzięki za odpowiedz. Myślisz ze w piątek na usg będzie coś widać? Później mój lekarz ma urlop a ja się trochę boje chodzić do pracy bo niby praca przy komputerze ale dźwiganie tez mam. Tym bardziej ze tyle się staraliśmy.
Na pewno jeszcze nic lekarz nie zobaczy. Poinformuj pracodawcę, że jesteś w ciąży a umówić się możesz do innego lekarza, ale i tak najlepiej w okolicach 6-7 tc.
 
Do góry