reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
witam
Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Widzę, że nie ja jedna mam taki problem. Może zacznę od początku. Staramy się o dzidzię od roku (sumiennie 3 miesiąc). Myślenie o dziecku przysłoniło mi cały świat :-[. Nic innego nie widzę na ulicy jak kobiety w ciąży czy kobiety spacerujące z wózkami. W III fazie zawsze sobie wmawiam objawy ciąży (wymioty, wrażliwe piersi, sennośc itp.) rozczarowanie przychodzi jak dostaję @ :mad:. Wtedy łapię doła, że z nami jest coś nie tak (robiliśmy już wszystkie badania i mamy bardzo dużą szansę na dzidzię).
Czy da się nie myśleć o dziecku kiedy jest przytulanko w dniach płodnych? wszystko się mieści w mojej głowie....czy ktoś mi doradzi co mam zrobić? Ta wielka chęć poczęcia dziecka może niekorzystnie na to wpłynąć?

z góry dziękuję za pomoc

buziaki
 
kajunia , to moze ja ci powiem troszke o sobie :), staramy sie o dzidziusia sumiennie 1 rok i 11 miesięcy. tez zawsze miałam objawy ciazowe przed @, ale @ pojawiała sie wczesniej czy poźniej. a teraz nie mam zadnych objawów ::), a moze ten brak objawów to objaw?? ;D.
tez jest mi smutno jak widze "ciężarówki", ale co zrobic, nie unikne tego widoku, bo jestem położna.
badania mam nie do końca w porzadku, teraz czekam na wynik rezonansu magnetycznego w kierunku guza przysadki, wierze ze bedzei dobrze!!
moja rada??przestań liczyc dni płodne i za mocno sie obserwowac!! zdaj sie na siłę wyższą!!! i przytulajcie sie wtedy kiedy jest na to ochota, a nie wtedy ja trzeba!!
pozdrawiam cie mocno trzymam kciuki zeby @ która była, była ostatnia!!!
 
KAJUNIA nasza kochana Elzbietka ma calkowita racje wrzuc na luz mi pomoglo.kIEDY Myslimy ciagle o dzidzi nasz usmyl wspolgra z cialem i robia sie problemy

ELZBIETKO trzymam kciuki zeby ten rezonans wyszedl super

 
witajcie kochane własnie wróciłam z pracy i jestem padnieta Elzbietko i Aneczko dzieki za powitanie to mnie jest miło ze moge tak sobie z kims pogadac pierwszy raz ja moge kogos powitac Kajunia witaj nie jestes sama dziewczyny maja racje do mnie to tez powoli dociera musimy sie wyluzowac bo inaczej od myslenia mózgi nam sie zlasuja ja mam nadzieje ze mi sie uda mojego mezczyzny nie ma teraz przez jeszcze 6 tygodni wiec postaram sie a jak wroci no coz chyba przez pierwsze pare dni skupimy sie na sobie a nie na tym czego pragniemy od paru dobrych miesiecy i wtedy mozzzzzze!!!błąd znowu mysle nie biesz ze mnie przykładu-to tak dla rozluznienia sytuacji jeszcze pare dni temu miałam takiego doła ale z kazdym dniem jest lepiej siedze czesto na forum i to pdnosi mnie na duchu.trzymam kciuki za kazda probe
 
He- lepsza jestem od Malinki..mnie dzidzius obudzil dziś o g.5-mdłosci..no, ale przegryzam sucharka-pomogło;)- sącze kawusie:)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Powiedzcie mi jak wyglada szyjka macicy kiedy sie jest w ciąży? Nie mam pojęcia, a interesuje mnie to. No i czy będąc w ciąży ma sie jakiś sluzik czy wszystko jest na stop?
Pozdrawiam
 
Do góry