reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

witajcie,
ale dzisiaj tutaj pustki na forum....
dzisiejszy dzien zlecial szybciutko, glosowanie, obiadek u tesciow i juz wieczor i jutro znowu do pracy i caly tydzien znowu przed nami ::)
mam nadzieje, ze wasza nieobecnosc dzisiejsza spowodowana jest intensywnymi staraniami z mezusiami o fasolke ;)
 
reklama
A ja mam jutro drugą zmianę - idę na 12.30, tak że się wyśpię :) Siedzę jeszcze i szperam sobie po forum ;) Ale zaraz idę pod prysznic i lulu :) Dobranoc Wszystkim :)
 
Witajcie!ja przez weekend czulam sie super!i to chyba dlatego ze mezus tak na mnie wplywa:)zobaczymy jutro!jutro dzwonie tez po reszte wynikow boje sie jak diabli...
a tak wogole to dzielnie pije soki z burakow!z marchewki i z jablek!narazie jakos to idzie ale juz wymiotowalam po tym i mam lekka awersje...zobaczymy jak to bedzie pozniej!ale mysle ze dla dzidzi trzeba sie poswiecic!!!
 
Czesc dziewczyny ....tak czytam i czytam...i sobie mysle ....wszystkie moje wyniki badań sa ok ...wedlug mojego gina ....przeciwciala na rozyczke itd.
przypomnialam sobie wlasnie ze jak bylam dzieckiem i byly szczepienia na odre to ja bylam po przeziebieniu i nie bylam szczepiona ...i pozniej tez nie .....
czy powinnam sie teraz zaszczepic poko nie ma bebika , to samo sie tyczy wzw???
 
reklama
Do góry