reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Dwa tyg. temu moje obydwie dziewczyny miały 39C. Gorączka z biegunką. Madzia miała 1 dzień, a Maja 2. I przeszło. Mam nadzieję, ze u Sary będzie podobnie.
 
Sarka nadal z tem 39-40 masakra
jedno poszło do szkoły z pania ale jak wruci nie mam pojecia:baffled::confused::-(
a drugie w tej chwili sie uspokoiło ale cała noc ryk i kangurowanie(przybrała taka pozycje)
 
Aga,współczuje.Zdrówka dla Sarci:tak:.
Konrada tez wzieło przeziebienie:baffled:.Wczoraj mial wstrętny zielonkawy katar,a dzis juz nie może oddychac przez nosek:baffled:.Szkoda mi go:-(.
Zapisze go dzis do jego pani dr:tak:
 
i my dzisiaj znowu do lekarza na 10 sie wyberamy nadal kaszel katar ale na szczescie bez goraczki ..
zdrówka dla wszystkich chorych maluchów:tak:
 
reklama
Do góry