reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Sarka nadal z tem 39-40 masakra
jedno poszło do szkoły z pania ale jak wruci nie mam pojecia:baffled::confused::-(
a drugie w tej chwili sie uspokoiło ale cała noc ryk i kangurowanie(przybrała taka pozycje)
Zdrowka dla Sarci:tak:
Zdrówka dla chorowitków

Emilka wczoraj znów nabiła sobie guza :baffled: uderzyła się w skroń w ostry kant telewizora :baffled:
Ojej :-:)baffled:
 
miałam pisać że chciałam sprawdzić krowie mleko jak Emilka zareaguje i znów jej coś wyskoczyło na brodzie i trochę na policzku choć na policzku zeszło a na brodzie ma szorstkie i czerwone i wyszło na drugi dzień
zrobiłam zdjęcie ale ciężko jej jakiekolwiek zrobić :baffled:
To znaczy Gosia, że nie zdążyłaś jej tego mleka podać i to od czego innego :confused:
 
Oj nie dobrz,to co z piątkiem?:baffled:
chyba nie wypali
o 6 rano dostała nurofen o 9 miała juz 38 i dreszcze (ale jakie) i o 10.20 juz temperatura 39.9(i takie dreszce ze wyłam z nia) podałam czopek paracetamolu..............i zadzwoniłam po lekarza (z jednym pogadałam powiedziła co robic ) przyjedzie dopiero po 14:-:)baffled:

teraz zbiera mi sie na wycie ...sarka na kolanach nonstop:-(
 
chyba nie wypali
o 6 rano dostała nurofen o 9 miała juz 38 i dreszcze (ale jakie) i o 10.20 juz temperatura 39.9(i takie dreszce ze wyłam z nia) podałam czopek paracetamolu..............i zadzwoniłam po lekarza (z jednym pogadałam powiedziła co robic ) przyjedzie dopiero po 14:-:)baffled:

teraz zbiera mi sie na wycie ...sarka na kolanach nonstop:-(

No szkoda.No to będziemy czekać na wyzdrowienie Sarci.
Trzymaj sie dzielnie.Kurcze pogoda taka do bani i choróbska sie mnożą.:baffled:
 
reklama
sarka trochu lepiej:tak:..choc znów robi sie ciepła:-(
ale za to mi sie tak strasznie kreci w głowie ze mam wrazenie ,ze zaraz zemdleje:baffled::-(chyba nerwy:zawstydzona/y:
 
Do góry