reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

Wiem, ale martwi mnie, ze ma znowu nosek zatkany. A katar jest w tym wypadku głównym powodem tego kaszlu. Po to wzięła antybiotyk, żeby skończyć ten stan , który trwa prawie 2 miesiące.
u nas to samo katar i kaszel od dwoch miesiecy :baffled: jak jest mniejszy i zadki to Jenni mniej kaszle ale jak zrobi sie zielony i gesty wtedy nic niewylatuje i Jenni kaszle i tak w kolko:baffled::crazy:
 
reklama
Wiem, ale martwi mnie, ze ma znowu nosek zatkany. A katar jest w tym wypadku głównym powodem tego kaszlu. Po to wzięła antybiotyk, żeby skończyć ten stan , który trwa prawie 2 miesiące.
No to rzeczywiście.A może zamiast antybiotyku powinna brać coś antyhistaminowego?Może to alergiczne problemy...
u nas to samo katar i kaszel od dwoch miesiecy :baffled: jak jest mniejszy i zadki to Jenni mniej kaszle ale jak zrobi sie zielony i gesty wtedy nic niewylatuje i Jenni kaszle i tak w kolko:baffled::crazy:

Kurcze to nieciekawie...:baffled:
 
Kaszel to może się nawet do miesiąca utrzymywać po chorobie, ale nos zapchany to już nieciekawie :-( Strasznie długo to Wam się Ewamat ciągnie...
O Irtasi Jenni już nie wspomnę :dry:
Może teraz jak przyjdzie mróz to wymrozi te wszystkie bakterie i trochę choroby odpuszczą.
Choć nas (odpukać!!!) choroby już od dłuższego czasu omijają, ja myślałam, że się rozłożę, a jednak mi przeszło.
Wogóle przy uporczywych katarach polecam:
FLIXONASE - Encyklopedia Leków - Przychodnia Internetowa - www.przychodnia.pl
Po kilku dniach katar zawsze ustępuje, nawet jeśli nie jest to katar alergiczny :tak:
Kiedyś zapisał mi lekarz w czasie choroby, gdy karmiłam. Na początku zła byłam, bo drogie cholerstwo było, ale okazało się naprawdę skuteczne, po 3 czy 4 dniach stosowania katar zniknął, a naprawdę mocno byłam chora. Od tego czasu, kiedy tylko zaczyna mnie w nosie kręcić odrazu aplikuję je sobie i katar mi się nie zdąży rozwinąć nawet.
 
a u nas 2 dni spokoju a dziś rano CHRYPA :baffled::crazy: a nigdzie od soboty nie wychodzimy cholera jasna.
i wszystko ma ciepłe tak normalnie ale paluszki u rączek zimne to dziwne

w czwartek ide do lekarza niech go przebada. PARSZYWA POGODA
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i z CHRYPY mamy mega CHRYPE :szok::crazy:
już tak sobie myślę żę to może dlatego że teraz grzeją i jest bardziej suche powietrze już sama nie wiem dlaczego no i nic jeszcze nie pomaga dałam syrop prawoślazowy 3 razy w ciągu dnia po 5ml i nic
 
Do góry