reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
duzo zdrowka dla WAS wszystkich AGUSIA

GOSIA oby dalo sie wykryc co jest powodem wyypki i chyba lepiej zeby nie uzywac sterydow
 
no i w końcu ma mokrą pieluszkę;-) poszłam ją wykąpać wiec może też się wysiusiała ale już się martwiłam :-(ma mega odparzoną pupę chyba przez antybiotyk :-(
Gosia, a pije dużo? Jakoś tak dziwnie jest też u Mai, że jak jest chora, to mniej sika. Ale też więcej się poci, więc może dlatego. A odparzenie najprawdopodobniej przez antybiotyk. U nas wtedy działa kąpiel w krochmalu i Clotrimazol.
 
Agusia, zdrówka! My wszystkie nie możemy sie wykurować od miesiąca. Teraz jeszcze ja najbardziej kaszle. Nic mi nie pomaga. Ludzie sie w pracy ode mnie odsuwają na kilometr. Ale nie mam czasu sie sobą zająć. Ważne, żeby dziewczynkom przeszło. Maja już jest opóźniona ze szczepieniem 2 miesiące.
 
reklama
Do góry