reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Jenni juz od Bog wie kiedy ma katar i kaszel ale kaszel zanika i po paru dni wraca i to samo jest z katarem i przez to chyba mam czeste pobudki w nocy:baffled:

zdrowka dla chorowitkow:tak:
 
A Oliwka odpukać ostatnio bardzo mało choruje. A antybiotyku to już nie dostała z pół roku pewnie. Ale dziś tak zmarzła na rynku, że aż się boję, żeby jej się nic nie rozwinęło, tak się strasznie zimno zrobiło. Powinnam założyć jej zimową kurtkę.
 
Maja na szczęście też nie dostaje antybiotyku. W życiu brała tylko raz, i to potem lekarka stwierdziłą, że bez sensu, bo to był wirus. Ale teraz jakby miał skończyć ten kataro-kaszel, to chyba lepiej, żeby go już wzięła.
 
Vicek jeszcze ani razu nie brał antybiotyku:tak::szok: Raz już miałam wykupiony, ale po dwóch dniach zobaczyłam poprawę i antybiotyk z lodówki poleciał do śmieci:-p Teraz po tej gorączce, zaczyna się pokasływanie i zapchane gardło, czyli to nie tylko zęby.
Co podajecie dzieciom na suchy kaszel i gardło? Chyba muszę się przejść dzisiaj do apteki i zrobić zapasy, bo zaczyna się sezon na choróbska, a moja apteczka świeci pustkami:baffled:
 
reklama
Ja w zaziębieniu też daję Ciebion, zapomniałam. I wapno :tak:
A vigantol mam jeszcze, ale nie daję, ale może dawać po 1 kropli zwłaszcza teraz jak jest mało słońca :confused:
 
Do góry