reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Oli już dawno żadnych zmian nie miała, ale zauważyłam wczoraj, że za uszami w zgięciu między uchem a głową zrobiły jej się małe strupki. To napewno uczuleniowe, bo myjemy tam codziennie :sorry2: Może to po mleku pozostałości alergii, bo od czasu odstawienia od piersi wypija 2 butle dziennie (a sproradycznie zdarzą się nawet 3), a nic z nowości ostatnio nie jadła. No chyba, że to pomarańcza, bo kupiłam ostatnio, a dawno już nie kupowałam, choć kiedyś jadała dużo i żadnych problemów nie było. No w każdym razie przesmaruję dziś Elocomem i jak zniknie, to poobserwuję czy znów wychodzi.
 
Kasiu,Konrad miał identyczne zmiany jak probowalam mu wprowadzac nabiał:baffled:.Teraz mu juz nie podaje,pije sobie mleczko HA i nic nie wychodzi naszczescie.Ja jednak stawialabym na mleko.
 
Gosiu, dobrze ze bylas z Emi w szpitalu. Mam nadzieje,ze juz jest ok.

Milenie ostatnio na jednym policzku wyskoczylo sporo krostek. Sprobuje ograniczyc nabial. Tylko czy to mozliwe ze to nabial, skoro ona nie miala skazy bialkowej?
 
Milenka ze skazy już wyrosła :tak: 2 tygodnie temu, jak miałam jej kupić mleczko (NAN HA) to akurat nie było w żadnym sklepie i wzięłam Bebiko 3 bananowe. Wypiła je tak chętnie jak nigdy dotąd i nic jej nie wyskoczyło, żadnych zmian na skórze, brzuszek i kupki też ok, więc teraz jedziemy na tym mleczku cały czas.
 
Emilka ma suchą skórę za uszami i czasem jej się robi sucha na brodzie :sorry2:takie małe place ma tak od dawna czasem znika czasem się pojawia ciągle myślę że to może być powód uczulenia na krowie mleko albo przesadzam :zawstydzona/y::sorry2:
 
reklama
Mi też się wydaje, Gosia, że to uczulenie na mleko może być, może Emi odmawiając picia mleka, broni się tak przez czymś co ją uczula? Mój Damian np nie chciał pić mleka jak był mały (koło roku, dwóch lat) a potem jak już był trochę starszy i umiał wytłumaczyć o co mu chodzi, to powiedział, że ma mdłości po mleku i brzuch go boli. A jako niemowlak wcale nie miał skazy białkowej :no: od 3 miesiąca życia był cały czas na butli, bo nie karmiłam go piersią. A zaczął tak reagować, jak zaczął dostawać mleko krowie (kiedyś dawało się już po roku), na modyfikowanym nie miał takich problemów. Do dziś mleko może pić tylko w małych ilościach, bo mu odrazu niedobrze, natomiast przetwory mleczne wsuwa bez umiaru i nic mu nie jest.
 
Do góry