reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Martyna ma ataki histerii ok godziny 22 jak nie zdazy zasnac przed ta godzina. nie mozemy jej uspokoic. smruje jej dziasla zelem na zabkowanie i 2 razy dalam czopek z paracetamolu. troche pomoglo ale bylam w szoku. pierwszy raz slyszalam zeby Makrel tak plakala:no:
 
kochane ciocie a my z innej beczki, oczywiscie gratulujemy pierwszych zabkow, u ns cisza w tym temacie ale mam takie pytanie czy wasze szkraby tez sie tak poca? bo zaczynam sie niepokoic tzn. kiedy karmie mała piersia to od dluzszego juz czasu zalewa sie potem na glowce , teraz w te upaly tym bardziej .ale zauwazyłam ze teraz nawet jak sie troche powysila przy zabawie czy turlaniu tez ma czółko mokre od potu i nie wiem czy to wina temperatury powietrza chociaz dzis troche chłodniej czy cos moze jej dolegac,sory za pismo ale mam ja na kolanach
 
reklama
Moja mała się nie poci az tak mocno :no:
Jak starsza córka się pociła, okazało się, ze ma krzywicę, bo zle wchłaniała vit D3.
 
Do góry