reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami

reklama
ja slyszalam zeby do wygotowywania butelek dodac kilka kropel octu a potem tylko jeszcze wyparzyc. nie probowalam
 
quote author=magdalenaB link=topic=8544.msg783752#msg783752 date=1154681110]
no to sie ciesze :) :) 8)
sprawdzony sposob mojego mezulka wam sprzedalam ;) ::) hehehe
wielkie dzięki dla męża

no to siup muszę spróbować z kwaskiem .[ :) :) :) :) :)
 
Czy na BB są jeszcze dzieciaczki, które ciągle ulewają??? Bo mój Jaś robi to nadal notorycznie, po każdym niemalże karmieniu. Co gorsza, teraz jak mu się uleje, to już barwnie (bo mleczko miesza się z marchewką czy innym przysmakiem) i wszystko wokół pięknie ubarwione. Zdarza mu się ulać nawet godzinę po karmieniu, jak np. przekula się na brzuszek. Zaczynam sie niepokoić, bo czytałam, że do pół roku dzieci przestają ulewać, a Jaś za tydzień kończy 6 miesięcy i nie zapowiada się, żeby zamierzał przestać.
 
pytia pisze:
Czy na BB są jeszcze dzieciaczki, które ciągle ulewają??? Bo mój Jaś robi to nadal notorycznie, po każdym niemalże karmieniu. Co gorsza, teraz jak mu się uleje, to już barwnie (bo mleczko miesza się z marchewką czy innym przysmakiem) i wszystko wokół pięknie ubarwione. Zdarza mu się ulać nawet godzinę po karmieniu, jak np. przekula się na brzuszek. Zaczynam sie niepokoić, bo czytałam, że do pół roku dzieci przestają ulewać, a Jaś za tydzień kończy 6 miesięcy i nie zapowiada się, żeby zamierzał przestać.
Pytia- u nas czasami się zdarzy ale głównie po mleczku modyfikowanym. Dzisiaj rano Antsiowi się ulało. :)
 
Pytia: u nas się ulewa w miarę często, potem od razu jest czkawka. neurolog też o to nas pytała w wywiadzie i w związku z tym będą też badania pod kątem refluksu żołądkowego na prokocimiu.
 
reklama
Do góry