reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami

reklama
Oilatum plus jest dla niemowlat powyzej 6tego misiaca.

odparzenie w pachwinie na ktore nic nie dziala to objaw alergii- wiem bo walcze juz z tym swinstwem od 3 miesiecy.
 
Aniam pisze:
Oilatum plus jest dla niemowlat powyzej 6tego misiaca.

odparzenie w pachwinie na ktore nic nie dziala to objaw alergii- wiem bo walcze juz z tym swinstwem od 3 miesiecy.

i pediatra kazał używać go już od pierwszego wręcz dnia, ja na wszelki wypadek kupiłam mydełko oilatum (bez plusa)  gdzie było napisane od poczatku :)
 
Azik - kazal uzywac od pierwszego dnia zycia oilatum plus ??? czy zwykle oilatum ? bo zwykle zgadza sie, jest nawet dla najmlodzszych, ma czynna tylko parafine, a to z plusem ma jeszcze triclosan i cos jeszcze w skladzie, dlatego dla starszych dzieci i tylko rozpuszczone ! (zwykle oilatum mozna bezposrednio na skore).
 
hi ;) :laugh:
To za sprawa mojego meza, ktorego wyslalam po zakup oilatum dla Oli a on zamiast zwyklego niebieskiego przyniosl to z plusem :) musialam dokladnie przestudiowac ulotke i teraz wiem :)
Tak to jest jak faceta po zakupy sie wysle :) (sama bylam wtedy u fryzjera ;D )
 
reklama
Aniam pisze:
Azik - kazal uzywac od pierwszego dnia zycia oilatum plus ??? czy zwykle oilatum ? bo zwykle zgadza sie, jest nawet dla najmlodzszych, ma czynna tylko parafine, a to z plusem ma jeszcze triclosan i cos jeszcze w skladzie, dlatego dla starszych dzieci i tylko rozpuszczone !  (zwykle oilatum mozna bezposrednio na skore).

oilatum plus kazał - ja kupiłam mydełko bez plusa :)
 
Do góry