reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami

wow - aż 2??
my dajemy pół nakrętki na wanienkę...
mały po urodzeniu miał brzydką, przesuszoną skórę (z racji przenoszenia) - Oilatum bardzo pomogło, stosujemy do dziś i podobnie jak Aniam już niczym więcej go nie smarujemy (oprócz pupy którą smarujemy kremem Bambino)
cena faktycznie jest straszna :mad:
 
reklama
ja dawałam jedną nakrętkę oilatum do wanienki, teraz kupiłam mydło oilatum bo myślę że trochę to taniej wyjdzie a skóre też natłuszcza ::) zobaczymy po dłuższym stosowaniu, póki co myślę że nie po nim Maks miał wysypkę ::)
nadal obstaje że po panadolu bo już nie dostaje a skóra ladniejsza :)
 
to super za maks juz lepiej sie czuje, czesto o nim myslalam zeby szybciutko wyzdrowial!! :)

ja dawalam oliwke bo u nas skorka troszke byla sucha po porodzie (bo troche bartek byl przenoszony, pomimo urodzenia wg terminu OM, ale lozysko III stopien juz mialo i wody zielone byly) ale teraz mamy NIVEA krem do kapieli i tylko to uzywam na cialko- podczas mycia i to super nawilza, wiec nic dodatkowo nie daje ;)
 
dziewczynki mam prośbę doradźcie mi - Piotrek jak wiecie ma iść do szpitala. się teraz okazało, że albo będę z nim na izolatce (koszt 30zł za dobę) albo na sali ogólnej. nie wiem co wybrać, bo z jednej strony nie chcęsama siedzieć w pokoiku z Piotrkiem a z drugiej nie wiem na jakie dzieciaki trafię na sali, a chcę żeby Piotrek miał spokój przy badaniach. bo przecież będzie podpięty to urządzen przez conajmniej dwie doby non stop i nie chcę żeby go coś denerwowało. sama nie wiem co robić
PORADŹCIE COSIK PLISSSSSSSSSS
 
A na sali ogólnej też będziesz mogła z nim być?
Hmmm, ale w sumie w tej izolatce chyba nie będziecie musieli być caly czas, jeśli akurat nie będzie Piotruś miał badan robionych, i bedziesz mogła "wyjść do ludzi"?

Kiedy przyjeżdzaasz? Kiedyś wspominałaś, że dziś, ale chyba jeszcze Cię tu nie co? :)
 
Catherinka: przyjeżdżamy albo w sobotę albo w niedzielę, a szpital od poniedziałku lub środy. nie mam pojęica jakie zwyczaje są na prokocimiu.
 
No bo jeśli jak napisałam w czasie poza badaniami będziecie mogli pobyć z innymi ludźmi to wybierz izolatk,e bo podczas badań i w nocy będziecie mieć spokój - to moje zdanie :)
 
ja też tak do tego podeszłam i zaklepałam izolatkę Catherinko. jutro będę wiedzieć więcej, bo będzie rozmowa z lekarką.
 
reklama
Do góry