reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

Ja karmie jedna ale czasami mala dalej chce jesc jak z tej pierwszej piersi malo co leci i sie denerwuje, wtedy zmieniam cycA;)

Dziewczyny zaraz biore sie zs pobieranie moczu malej, trzymajcie kciuki!:p
 
reklama
Ja karmie z jednej i jak widzę ze juz sie denerwuje i szuka dalej to wtedy daje druga dopiero. A przy następnym karmieniu zaczynam od drugiej. W międzyczasie kilka razy ja budzę jak przysypia ale to wystarczy ze cos czule do niej mowie ku połaskocze dlikatnie
 
quchasia a dlaczego właściwie tylko 1 godzinę? Jak pobierałam małej to normalnie jakoś nad ranem zakładałam ok. 4-5 i potem o 8 zdejmowałam i jechałam z tym do laboratorium. Na woreczkach nic nie było napisane o tej magicznej 1 godzinie :) U nas udało się za drugim razem, bo za pierwszym kupkę mała na dokładkę zrobiła :D
 
quchasia a dlaczego właściwie tylko 1 godzinę? Jak pobierałam małej to normalnie jakoś nad ranem zakładałam ok. 4-5 i potem o 8 zdejmowałam i jechałam z tym do laboratorium. Na woreczkach nic nie było napisane o tej magicznej 1 godzinie :) U nas udało się za drugim razem, bo za pierwszym kupkę mała na dokładkę zrobiła :D

własnie na opakowaniu pisze.. zapytam jutro pediatrę;)
 
reklama
Pediatra kazala nad ranem zalozyc i czekac do oporu;)

Kurcze mala nie przybrala zbyt duzo,4300 wazy. Lekarka mowi zeby sie nie martwic ale kazala zasntanowic sie nae dokarmianiem mm. Maz sie boi ze kolki sie wtedy zaczna.. na razie sprobuje odciagac po karmiwniu zeby spr czy cos tam zostaje czy do cna wyjada.

Mamy obserwowac sinienie wokol ust i drzenia nozek, ale jak mi nie da skierowania do neurologa to chyba pojdziemy prywatnie.
 
Do góry