reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

Bosz i ja sie nazywam wyrodna ty to dopiero jestes:shocked2::shocked2::-D
ja jeszcze karmie i bede karmic az pojdzie do pierwszej klasy:dry:
 
reklama
To moje dziecko jest jednak kochane. :tak:
Budzi sie kolo 8-8:30 wypije 210ml mleczka z kaszka ryzwowa (albo ostatnio kupilam Juniora z kleikiem ryzowym)
potem kolo 12-13 zje z gerbera sloiczek jogurt, albo serek z owocami (nic innego nie tknie) kolo 16 obiadek - jak ma chec, a ostatnio prawie wcale jej nie ma (ani ugotowane, ani kupione, ani ciapka, ani kawalki - wszystko jest beee), jak zje duzy sloiczek obiadku to potem juz tylko mleczko kolo 20, 21 - wypija 210ml tez z kaszka albo kleikiem ryzowym i na tym przesypia cala noc. Wiadomo czasami sie w nocy przebudzi (powiedzmy raz w tygodniu), ale dostanie pare lyczkow herbatki i spi dalej).
W ciagu dnia wypija okolo 150ml soczku przecierowego i 150ml herbatki - ale herbatki nie zawsze tyle, ma dni ze wypije, a ma dni ze wypije 50-60ml i wiecej nie chce.
Zjada jeszcze w ciagu dnia banana, albo 2-3 mandarynki, za jablkiem nie przepada.
No i oczywicie musi sprobowac wszystkiego z naszych talerzy. Ostatnio uwielbia chlebek z zoltym serkiem. :-D:tak:
 
mam pytanko dotyczące laktacji

nie akrmię juzod 2 miesięcy'

'ale zauwazylam ze jak ścisnę pierś to wyplywa mi taki lepki plyn, troszkę tylko i muszę sciskac mocno

czy któras z Was tez tak ma?
czy powinnam udac sie do lekarza?
 
U mnie ten stan trwal dosc dlugo i lekarz mi powiedzial ze to normlane jeszcze etraz jak Pawel mocniej zadziala to cos tam wyleci ;-):-p:-D
 
U mnie to samo - nie karmię ponad miesiąc, a w piersiach dalej mleczko. Ale wiem, że laktacja sobie powolutku zanika.
 
Mamy butelkowe jak często karmicie swoje szkraby mlekiem? Filip wypija butelkę (210ml) rano i wieczorem. Lekarka nam dziś powiedziała, że trzeba już ograniczyć. Raz dziennie to max.
 
reklama
Fogia ograniczac Oo To mnie by chyba opie*** niezle Oli wypija 3 butle po 220-240 a wczoraj na noc wypila mi prawie 280 takiej bardzo gestej kaszki i obudzila sie o 5 glodna o_O

Moze wy mi dziewczyny cos poradzicie jak odzwyczaic ja od jedzenia w nocy (bo potem w dzien malo glodna) jak Oliwia wogole nie chce pic. Czasem jej sie zdaza ze 20 - 40ml wypije...
Normalnie masakra.
 
Do góry