reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

Antenk będzie coraz lepiej, zobaczysz.
Emi i ja jesteśmy w domku, a też razem kibelek z nią zaliczam i wszystko, taka przylepa:tak:
 
reklama
A ty masz zamiar oddac Antosia do przedszkola czy tez zostaniesz w domu?
Chcę go oddać, ale dopiero jak skończy 3 latka, bo u nas w miescie nie ma żłobka:no:, a do przedszkola nie przyjmą go dopóki nie ukończy trzech lat.

Dobrze, że Hubcio już nie płacze, z czasem zacznie sie od Ciebie "odklejać" jak do końca oswoi sie z ta sytuacją;-). Życzę Wam powodzenia i wytrwałości:tak:.
 
Witek ostatnio przechodzi samego siebie :baffled: Przedostatnią noc nie spal 1,5 godziny, a w tą noc nie spal 2,5 godziny :szok::crazy: Normalnie padam na pysk :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: W pracy oczy mi się same zamykają :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nie wiem co mu jest, bo nie placze tylko czasem sobie pomarudzi, co chwilę stęka po picie. Robilam mu kaszkę w nocy do wypicia i wytąkał ją całą, ale i tak od razu nie zasnął. Nie ma żadnego kataru ani kaszlu, temperatury też nie. Oznak ząbkowania nie zauważyłam. Czy u was też są takie problemy?
 
Monia..nie... no i całe szczęście. Coś mi wygląda na to, że po prostu Twój Pan Młody nabrał ochoty na nocną aktywność, no bo takkk.... ;-)
 
Właśnie zastanawiające jest to, że on tak sobie wtedy leży i bawi się pieluszką, ani nie gada ani nie wstaje :szok: To nietypowe zachowanie jak dla niego :baffled:
 
A może te pobudki Witka spowodowane są głodem? Czy to możliwe, że on teraz jak chodzi a wręcz biega to szybciej spala jedzenie i kolacja nie wystarcza mu do rana?
 
Monika mimo wszystko powinna mu wystarczyc. A sama wiesz ze jak zaczniesz mu dawac jedzenie to sie przyzwyczai i sam sie bedzie budzim na jedzonko. Ja mimo wszystko stawiam na zabki mimo ze nic nie widac moze mu dokuczaja. Sprawdzisz za kilka dni.
 
A może te pobudki Witka spowodowane są głodem? Czy to możliwe, że on teraz jak chodzi a wręcz biega to szybciej spala jedzenie i kolacja nie wystarcza mu do rana?
wiesz co, mnie się wydaje, że przyczyną raczej nie jest głód, bo wtedy pewnie by ryczał.... jak to one pięknie potrafą robić;-)!
 
reklama
A moim zdaniem, gdyby to były zęby to chyba też by marudził a nie bawił się pieluszką:-D. Może za wsześnie chodzi spać i się budzi wyspany:confused:, albo może jakaś lamp0a z dworu rozjaśnia pokój i się budzi?
Hania na szczęście się nie budzi w nocy, co nie znaczy, że nie stęka i ja się co chwilę budzę:-p:laugh2:.
 
Do góry