reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

reklama
My myjemy Colgatem. :tak: I Robert cala lyka. :zawstydzona/y: Nic nie da sobie wyciagnac, dletego pasta myje mu zabki tak 2, 3 razy w tygodniu a reszta woda. :tak:
 
Ja Natalce nie mam co myc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nadal przecieramy dziaselka woda i an tym sie konczy a co do Emilki to ja uzywam Colgate odkad pojawil sie jej pierwszy zabek ..................i sytuacja taka sama jak u Elzbietki jest.......czesc zjada ( wieksza czesc:laugh2:) cos tam wyleci samo no a teraz ucze ja wypluwac ...........na razie idzie calkiem niezle. Myjemy zabki dwa razy dziennie wieczorem pasta a rano uzywamy tylko wody i szczoteczki....ot tak zeby wyrobic w niej nawyk:cool2::happy:
 
ja to taka trochę świrnięta jestm. no i jak kupiął mu szczoteczkę do zebów aquafresh, to i pasta musi być z tej samej firmy. dla siebie np wszystkie kosmetyki mam firmy nivea (szampon, żel pod prysznic, odżywka do wł, balsam/mleczko do ciała, płyn do hug int). no i dzieć tez sponsoruje firmę nivea. i maż tez musi, bo dla mnie kosmetyki jednej formy ładniej wyglądają na półeczce nadwannowej:dull::rolleyes::rolleyes2::ninja2::huh:
 
reklama
ja to taka trochę świrnięta jestm. no i jak kupiął mu szczoteczkę do zebów aquafresh, to i pasta musi być z tej samej firmy. dla siebie np wszystkie kosmetyki mam firmy nivea (szampon, żel pod prysznic, odżywka do wł, balsam/mleczko do ciała, płyn do hug int). no i dzieć tez sponsoruje firmę nivea. i maż tez musi, bo dla mnie kosmetyki jednej formy ładniej wyglądają na półeczce nadwannowej:dull::rolleyes::rolleyes2::ninja2::huh:
He he świrnięta do kwadratu;-):-D:-D. Buźka wielka dla Ciebie:-).
 
Do góry