reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

Raunku. Oli ma rozwolnienie. Narazie zrobila mi 3 wodniste kupki raczej malenki, ale nie chce pic Oo jak ja mma jej smecte podac ??
 
reklama
Zawsze możesz na siłe - tj. strzykawką na wewn. stronę policzka. Jak wszystko zawiedzie. Spróbuj jak nie chce z butli to łyżeczką. Może pomieszać z glukozą albo cukrem?
 
Aniay Podaj jej razy dziennie 1/2 saszetki smecty i możesz podawać lacidofil. Najlepiej wciągnąć rozpuszczony lek do strzykawki i podać jej do buzi. Ale nie wkładaj strzykawki płytko, tylko trochę dalej. Powinna to wypić. Ja przynajmniej Witkowi tak podawałam leki i jakoś je wypijał.
 
Kasiu ... jesteś jak zwykle nieoceniona :tak::tak:, nie wiedziałam nawet, że takie rzeczy istnieją. Pytałam kiedyś w aptece jak Mateuszek był chory i panie nic na temat takich przyrządów nie wiedziały :dull::no: i musiałam kupić zwykłą strzykawkę ....
 
Popytaj w sklepach dla dzieci, np w Smyku są. Ja kupiłam chyba w Tesco w dziale dziecięcym. W aptekach u nas też nic takiego nie ma...:tak:
 
reklama
Do góry