reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

Roksi Zośka ma nieproporcjonalnie wielkie stopy ( Iza mierzyła 10,5 cm)
nie mieszczą jej się stopy we wszystkie śpiochy od początku... jak śpioch dobry na długośc i szerokość to szew stópek miała mniej więcej w połowie stopy i bardzo ją to denerwowało... nosi buciki w rozmiarze 16-17, lub powyżej 6 miesiecy
wogóle nie nosimy śpiochów...

te stopy to takie duże ma po mnie... ja mając 13 lat miałam stopę w rozmiarze 40:baffled: mierząc przy tym jakieś 130 cm wzrostu wyglądałam jak kot w butach i zawsze mnie ludzie pytali czy ja nie mam za dużych butów:sorry2::-D:-D:-D

i do tego ma długi tłów... wszystkie bodziaki jak są dobre na długość to mają za krótkie rękawki... albo ma długie kończyny:-D buehehehe

dostajemy trochę ubranek po mojej chrześnicy... ale moja siorka przeszła na 3jki pampersy jak mała miała rok:szok: a urodziła młodą z wagą 3200 więc całkiem normalną.... Wiki wogóle to taki kurczak mały:-) jeszcze trochę to będzie nosić ubrania po Zośce:-D:-D:-D

Zośka wogóle jakaś dziwna jest... bardzo jest sztywna, silna ale kompletnie nie umie złapać grzechotki... jeszcze jakiegoś misia za uszko to złapie ale grzechotki ni huhu...
gada jak najęta ale dopiero niedawno strzela uśmiechami... późno zaczeła się uśmiechać...
 
reklama
Catedra moja starsza córcia mając 2,5 roku nosiła 104:szok: przkopsane jak dziecko tak szybko rośnie:baffled: z wszystkiego w ekspresowym tempie wyrasta:baffled: a moje jeszcze są szczupłe a długie a ubrania zazwyczaj czym większe to są szersze:baffled:
Dokładnie ja mam większe pajace to wygląda jak ze spadochronem :-D

nie mieszczą jej się stopy we wszystkie śpiochy od początku... jak śpioch dobry na długośc i szerokość to szew stópek miała mniej więcej w połowie stopy i bardzo ją to denerwowało... nosi buciki w rozmiarze 16-17, lub powyżej 6 miesiecy
wogóle nie nosimy śpiochów...

te stopy to takie duże ma po mnie... ja mając 13 lat miałam stopę w rozmiarze 40:baffled: mierząc przy tym jakieś 130 cm wzrostu wyglądałam jak kot w butach i zawsze mnie ludzie pytali czy ja nie mam za dużych butów:sorry2::-D:-D:-D
Muszę mojej zmierzyć:tak:
Kiedyś słyszałam o osobie co miała za małe stopy do swojego wzrostu i ciągle się przewracała :baffled:
 
ja mojej z ciekawości zmierzyłam i wychodzi 11cm:szok: właśnie jak byłam u ortopedy to powiedziała że mała ma duże stopy:sorry2:

catedra aż z ciekawości zmierzyłam stópki Szymona- prawie 11cm:-)
ale to po tacie, bo tata duży, ponad 190cm, a buty nosi w rozmiarze 49 :-D
Czrodziejko mój mąż ma 48 i biedny ma problem z kupieniem butów:baffled: wzrostu ma 196cm
kurcze żeby tylko dziewczyny nie były za wysokie:baffled: bo to później problem z ubraniami:baffled: Natalka ma wzrost 4 latka ale liczę że teraz rośnie szybko i w przyszlości troszkę zwolni:sorry2:
 
9,5 cm :-p ... mogę się mylić :-D:-D:-D

to mi się coś pochrzaniło?:baffled::-D:-D:-D

zmierze jeszcze raz.... kurcze masz rację 9,5:-D:-D:-D coś mi się ten teges pochrzaniło.... Ale Amelka się topi w bucikach Zochy... u takiego dzieciaczka 1 cm to spora różnica:-p

Boże rozmiar 49???? to chyba na zamówienie buty... ja z 40stką często mam problem... a wcześniej nosiłam 41:sorry2: noga mi z lekka zmalała ostatnio...
 
Czrodziejko mój mąż ma 48 i biedny ma problem z kupieniem butów:baffled: wzrostu ma 196cm
kurcze żeby tylko dziewczyny nie były za wysokie:baffled: bo to później problem z ubraniami:baffled: Natalka ma wzrost 4 latka ale liczę że teraz rośnie szybko i w przyszlości troszkę zwolni:sorry2:

My też zawsze mamy problem z kupieniem butów. Najbardziej denerwuje mnie to,że wszystkie te duże buty są strasznie drogie, a mój M w ekspresowym tempie je niszczy, zwłaszcza latem jak wyjeżdżamy na wieś :wściekła/y:

Może akurat córcia teraz wystrzeliła, a później troszkę przystopuje, bo strasznie ciężko z dużymi rzeczami, a dla dziewczynki to już w ogóle:baffled:

Synek mojej znajomej też strasznie szybko rósł, ale tak do dwóch lat. Teraz jest większy niż jego rówieśnicy, ale już tak szybko nie rośnie. A był wieeelki... jak go posadzili koło jego trzyletniej kuzynki wszyscy brali ich za rówieśników.
Czasami śmieszne były reakcje ludzi jak np. znajoma karmiła Tomeczka piersią pojawiały się komentarze, że takie duże dziecko i jeszcze na cycu, a to że jeszcze nie chodzi...:-D
 
reklama
to ja moja poszła na zajęcia z rytmiki jak miała 1,5 roku:tak: wszystkie dzieci z grupy były o rok starsze i moja wzrostem była równa z nimi a nawet wyższa:szok: a już myślałam że umrę ze śmiechu jak rodzice pytali się gdzie Natalka zapisana jest do przedszkola a ja na to że pójdzie za rok do 3 latków:-D
 
Do góry