reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

reklama
hehehe ja juz dawno chcialam was zapytac o stópki..ale widze, że wszystkie maluszki maja spore..mój ma 11-11,5..cm :-)..i ma bardzo duże dłonie..takie męskie..wszycy zwracaja mi na to uwagę ;-) flache trzyma sobie sam :tak: i nie ma problemu z chwytaniem zabawek, grzechotek itp.
sprawdziłam też że jest tzw. żywczykiem (wg książki Tracy Hogg - Język Niemowląt)..ma bardzo dużo wymienionych tam cech :tak: oj będzie sie dzialo :cool2:
 
Ostatnia edycja:
hehehe ja juz dawno chcialam was zapytac o stópki..ale widze, że wszystkie maluszki maja spore..mój ma 11-11,5..cm :-)..i ma bardzo duże dłonie..takie męskie..wszycy zwracaja mi na to uwagę ;-)
Kajtuś jest wogóle bardzo męski:-) normalnie tego testosteronu po tatusiu to ma sporo.... tacy faceci są seksowni:-D od adoratorek się nie opędzi:-)
 
mamy mały sukces.... młoda wypiła moje mleko z butelki i poprawiła 20 ml bebilonu pepti.
Plan jest taki, że odciągam przez kilka dni i 2x dziennie podaje jej w butelce (tak jak będzie jak wrócę do pracy), jak się przyzwyczai i jedzenie nie będzie okupione lamentem to będę jej mieszać pół butelki mojego+pół bebilonu pepti - zawsze to smak trochę inny :-)
Może się uda, w końcu to jeszcze 14 dni.
 
To u nas Młoda ma jakąś krótką stópkę,bo tylko 8 cm :tak::tak::tak:.No ale ja też nie mam dużej stopy,więc może ta Córa się we mnie wdała?Ja teraz noszę numer buta 35 lub 36 zależy :tak::tak::tak:
Abeja,powodzenia z butlą,mam nadzieję,że z dnia na dzien będzie coraz lepiej :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry