reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka na dzieckiem - o kolkach, pieluchach, pielęgnacji

Polisia ja sama nic bym tam nie robila na sile...u nas byl maly problem,bo kikut w polowie sie naruszyl i pod spodem pojawila sie ropa.Poszlismy do lekarza, a ta gdy chciala zdjac gazik..zerwala kikut.powiedziala ze to w sumie lepiej,zostal tam taki malutenki kawaleczek.przepisala Neomycinum do psikania i fiolet do przykladania.Powoli sie ladnie wszystko zgoilo. Tak wiec lepiej (moim zdaniem)gdybys poszla do przychodni,lekarka czy pielegniarki pomoga Ci...szczegolnie ze troszke dlugo ten kikut jest u Twojego Synka
 
reklama
Moj brzdac od kilku dni pakuje raczke do buzi i ja ssie, a raczek kciuka jak mu sie uda. smoka nie chce. dzis naciagnelam mu rekawek na raczke, bo chcial ssac i mial taki nerw o to, ze szok. Jak oduczyc kciuka? juz wole moka bo kciuk to mega problem i wada zgryzu gwarantowana.
 
Agnes dzięki, no własnie czekam na wizytę, umówiłam się w poniedziałek, ale termin dopiero na piątek, więc czekamy. Wcześniej jak była położna to mówiła by przemywać spirytusem, ale po tygodniu takiego mycia nic nie widzę zmian, więc został lekarz, tylko nie wiem czego się spodziewać, ale chyba nikt tak długo kikutka nie miał, rekodzista mi się trafił :)
 
Polisia nie ma za co;) to co mi przepisala do psikania to o ile dobrze pamietam bylo na recepte,ale pomoglo i fiolet tez,a balam sie ,ze takie ropiejace bedzie sie paprac. Wydaje mi sie ,ze do wizyty moglabys przykladac fioletem,moze cos pomoze...wysuszy i dzieki temu odpadnie? hmmm zobaczysz co lekarz na to,ale pewnie ,,pomoze'' kikutowi odpasc jesli bedzie caly wyschniety a bedzie sie trzymal na ,,ostatniej nitce'':)
 
Wraz ze zmianą rozmiaru z 2 na 3 wróciliśmy do pieluch Dada. Trójki jakieś lepsze mi się wydają. Inny wkład mają czy co? :eek: Nie wiem czy i się wydaje, czy faktycznie tak jest, ale w użytkowaniu "trójek" niebo a ziemia w porównaniu z "dwójkami" :tak:.
 
ja ostatnio kupilam huggiesy dwójeczki no i jest masakra... codziennie nawet mam jakies ubranko do uprania z kupy...:/ czasem nawet dwa razy dziennie, przeciekaja totalnie, nawet gdy niunia zrobi kupsko 10minut po zalozeniu nowej pieluchy:/
 
Mała di schodzi Ci gówienko? bo mi Młoda załatwiła 3 fajne body i mi nie zeszło, chociaż tarłam ręcznie w vanishu, a później pralka i nic :eek: jakieś nieusuwalne są :eek:
 
reklama
Te żółte sraki są niespieralne! My już w roz 3 śmigamy. Huggisy tylko na początku mieliśmy. Jak dla mnie są mało chłonne. Przesiedliśmy się na pampersy Aktiv Baby. Przy Huggisach musiałam zmieniać pampa co 15 min...
 
Do góry