reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opadanie powieki

super ,że już jesteście po:)
również witam nowe mamy i uszy do góry wszystko da sie naprawić:-)
jeśli chodzi o podwieszenie mięśnia na paskach powięzi ,to robi sie to albo przy bardzo dużej ptozie,albo gdy mięsięń dźwigacza nie działa wcale,albo jeśli skrócenie mięśnia nie przyniosło efektów,my jesteśmy po wizycie kontrolnej i dr powiedział,że narzie tak może zostać i pewnie za parę lat (kosmetycznie do powtórki).,aha i prof.Pecold kazała zaklejać oczko mimo wszystko na zdrowe.
Krupko,ale pewnie widzisz ,że źrenica jest bardziej widoczna mimo opuchlizny....
 
reklama
krupka, najważniejsze, że wszytsko dobrze poszło!!!!! no właśnie, czekamy na wrazenia po zniknięciu opuchlizny!!!!
a powiedz jak warunki, no i jak porfesor i generalnie cała otoczka operacji???
 
bardzo fajny anestezjolog - ma dobre podejscie do dzieci; mały poszedł z nim za reke na sale:) Oczywiscie wczeniej opowiedzialam mu wszystko, co go czeka. Profesor robi swoje i przychodzi poinformowac jak poszło. Pielegniarki oczywiscie bardzo miłe:) Nie podoba mi sie tylko brak monitoringu po narkozie, a wiem, ze wtedy rozne rzeczy mogą sie wydarzyć. W zwiazku z tym sama czuwałam i nie spuszczałam wzroku z synka, nawet, gdy spał. Warunki niezłe. Na drugi dzien wizyta u profesora (racze krótka) i powrót do domu:)
 
no tak...zawsze jest jakiś minus,chyba nigdzie nie jest idealnie,Kobylniki również mają swoje minusy,ale suma sumarum ja tam nie załuję,ale jeśli mogłabym Cie prosić Krupko o ostateczny koszt zabiegu byłabym wdzięczna.
A póki co pewnie oddychasz z dużą ulgą,bo pamiętam jeszcze kilka miesięcy temu miałaś duże wątpliwości co do zabiegu :-)
BODZENA jak tam twoja starsza córcia bo zabiegu?-Ty to też się masz...
 
aaaa i najważniejsze nie uciekaj z forum będziemy sie wymieniać info jak te nasze bąble się rozwijają ,i jak ta wada ma się do rozwoju dziecka,wczoraj rozmawiałam z Gosią 2010,jej mała jest po zabiegu w Kobylmikach tak jak ja i powiedziała mi ,że u starszych dzieci można ćwiczyć mięsień,trzymać mocno powieczkę a dziecko na siłę je otwiera,ale tak jak mówię to już u dziecka z którym można się dogadać,podobno może to przynieść niezłe efekty:)
 
anna15 Starsza corcia OK o dziwo bardzo szybko wraca do zdrowia siedze z nia w domu jeszcze 2 dni i wracam do pracy pozmiej moja mama ale efekt jest słyszy wszytsko nawet z drugiego pokoju :) reakcja od razu

krupa super wiesci :) trzymalam kciukaski, u mnie po narkozie tez nie bylo monitoringu ale ja caly czas siedzialam, w Radomiu mlodsza miala po narkozie monitoring

jak ja juz bym chciala byc po 2 zabiegu tym razem małej i wycieciu tego guza ale nie moge sie zebrac by to zrobic i umowic termin bo zaczynam sie bac czy to nie jakies zlosliwe ! oj dylematy
 
BASMANA- piszesz że zabieg macie w Gdańsku. My też wybraliśmy Akademię. Jutro tj.26 mamy wizytę kontrolną i zapadnie "wyrok" kiedy zabieg. Wiem że będzie prowadzony przez dr. Koberdę super specjalista. Napisz jak długo czekaliście na zabieg od ostatniej wizyty kontrolnej.
 
reklama
Witam, dawno mnie tu nie było a dzieje się dużo jak widze ;)
U nas mija juz drugi miesiąc od operacji w Kobylnikach- moja córeczka była operowana gdy miała niecały roczek. Oczko nadal się nie domyka i to znacznie, natomiast szpary powiekowe zaraz po operacji nie były równe a teraz ta nierówność się zwiększyła, czasem wręcz to pooperacyjne oczko jest zamknięte do połowy. Mimo to jestem zadowolona bo i tak jest znacznie lepiej niż było przed operacją, mała juz nie zadziera głowy by widzieć i mniej mruży to oczko (choć nadal jednak przymyka je na dworze). No i skończyły się uwagi nieżyczliwych ludzi ;)
 
Do góry