reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opadanie powieki

reklama
Mojej córeczce powieka zasłania ponad pół źrenicy, mimo iz bardzo duzo czasu jej podklejam i zaklejałam zdrowe oko to tak od 7 miesiąca życia gdy patrzyła do góry to to "chore" oczko unosiło się szybciej i wyżej, tak że całe chowało sie za powiekę a w szparze powiekowej było widac tylko białko- takie uciekanie oka. Myślę ze to to zadecydowało, bo jak bylismy pól roku temu na kontroli to jeszcze nie byłpo takiego uciekania oka. Teraz wizyta kontrolna trwała minutę, praktycznie w drzwiach pani prof na nas spojrzała, powiedziała że źrenica zasłonięta i nie ma na co czekac bo się wada pogłębi, jak najszybciej operować, a że oko pięknie pracuje do góry to może będzie dobrze. Odesłała nas do chirurga, (który stał na korytarzu) i już byliśmy zapisani na 5 lipca. Oni tam maja ogromny przerób pacjentów, we wtorki gdy p\rzyjmuje prof Pecold to siedzą tłumy. Troche czułam się " niedopieszczona" że tak szybko i nawet nie zdażyłam zebrać myśli by zapytać co i jak a juz prof pobiegła na salę opeeacyjną. Wierzę jednak ze to specjaliści i na pierwszy rzut oka widza co i jak.
 
wizyty nas kosztowały po 50 zł -zarówno Stepniewski jak i Pecold ale nie było rozszerzania źrenic ani badań tylko spojrzała, powiedziała co robic i odesłałą do Steoniewskiego a on wpisał w kalendarz, powiedziała jaka operacja i skasował tez 50zł. Operacja prywatnie kosztuje tam 3000zł ale jak masz czas czekac to moze byc za darmo na NFZ. Trzeba się tylko zapisać w kolejkę jak najszybciej. pozdrawiam
 
podajcie kontakt do Kobylnik bo my mamy zamiar pojechac a długo sie czeka na wizyte dzwoniłam pod 61-84-82-444 i zajete BODZENA odezwij sie
 
My mamy termin na 13 września w Kobylnikach u dr. Stępniewskiego.
Milena będzie miała skończone 4 lata.
Trochę się obawiam. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i że zabieg się uda (i nie trzeba będzie robić poprawek).
 
reklama
Do góry