reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opadanie powieki

reklama
no i nie mam dobrych wiescie niestety! jelsi w czwartek sie potwierdzi to nie jest u nas najlepiej !

Efekt naszych powiek moze byc efektem urazu okoloporodowego i jeszcze ta torbiel i wogole - wyc mi sie chce caly dzien ! w pracy nic nie zrobilam a na czwartek czekam jak na zbawienie tylko czego ja oczekuje to nie wiem ....
 
Bodzena mam nadzieję, że wszystko OK, trzymaj się.

Uleńka_79 u mojej córki od początku było widać, że coś jest nie tak z okiem, ja tak jak Lusija już w szpitalu zauważyłam to. Jakoś nie potrafię powiedzieć, czy z wiekiem ta powieka bardziej opadła, myślę że się poprostu do tego przyzwyczaiłam. Tak jak już wcześniej pisałam Łucja ma założony taki szew w tej powiece i zaraz po tym zabiegu było widac różnice (tzn powieka była bardziej poniesiona), ale od jakiegos czasu wydaje mi się że wszystko wróciło do stanu z przed zabiegu. Poza ty moja córka ma taki głupi nawyk mrużenia tego oka.
W poniedziałek jedziemy do okulisty zobaczymy co nam tym razem powiedzą.
 
bylam dzis z mala u takiego innego lekarza i ...
potwierdzil to co ten CZWARTKOWY tylko na razie ten czwartkowy przez telefon !!!

To wina porodu, pozatym mamy ucisk w czaszce ktory blokuje jej powieki ale powiedzial ze powolo powoli da sie to cofnac a torbiel postara si eby wyschnał

Jej jeszcze tylko czwartek i ... uspokoje sie choc nie wiem czy napewno

Lusija maria-78 ja tez zauwazlam w spzitalu ale dopiero po zdjeciach bo mala non stop spala bo brala antybiotyk !!! byla non stop od kroplowkami ehhh .... sama nie wiem co mam myslec o tym wszytskim ale ... MUSI BYC DOBRZE
 
U mnie szybko (2 godzinki) bez problemów. Myślę że u nas to nie jest uraz okołoporodowy ponieważ poród był naprawdę spokojny. Taki urok naszego synka !
 
WITAJCIE ja miałam cesarke bo miałam właśnie problem ,główka żle się wstawiła podobno niewiem może jest to możliwe i robili szybko cięcie ;jak minęły gdzieś 2 lata i byłam u ginekologa to pytał czy dziecko dobrze się rozwija ;czy jest zdrowe \\ech ci lekarze\\ na szczęście poza tą powieka wszystko jest dobrze ;ja zauważyłam od razu ale miałam nadzieje że to z czasem przejdzie; wcześniej dziewczyny pisały że przyczyną opadania powieki może być żółtaczka u nas żółtaczke przechodziliśmy BODZWNA jak było u Ciebie z porodem
 
reklama
olicja nie ma uroku nie ma czegos takiego uwierz mi, mi wmawiali ze tak ma byc i ***** prawda nie ma byc tak

u mnie porod za szybki 2 godziny od wejscia do spzitala z formalnosciami lacznie, jak rodzilam polozna powiedziala ze nie lubi takich porodow !!! a pozniej lekar zze moglo sie skonczyc gorzej ! myslalam ze chodzi o tate bo pewnie wiecie badz nie- moj tato zmarl na raka 2 M wczesniej byalm rozgoryczona ze bog dal zycie i zabiera mi

teraz po 1 roku od ciaglego walczenia by sie dowiedziec wszystko uklada sie jedna calosci jak PUZZLE

na arzie u nas musze wyleczyc TORBIEL pozniej ten ucisk BOZE by sie udalo
 
Do góry