reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opadanie powieki

Cześć, masaze u rehabilitantki, naświetlania, proste ćwiczenia które mozna wykonywac w domu na zasadzie wodzenia za przedmiotem- podnoszenie go do góry przy jednoczesnym przytrzymywaniu główki. Zaklejanie zdrowego oczka plasterkami.itp... Opada jej tylko prawa powieczka.;-)

Trzymajcie kciuki -jutro zabieg, .
 
reklama
Witajcie!!! Jestesmy juz po zabiegu. Wielkie podziekowaia dla dr Stepniewskiego i całego personelu kliniki. Wszystko odbyło sie bardzo sprawnie i w niezmiernie miłej atmosferze. Ogromna troska o małych pacjentów. Wszystko przeprowadzone tak aby jak najmniej bolało. Praktycznie na nic sie nie uskarżała bo nawet wkłuwanie wenflonów odbywało sie juz po podaniu znieczulenia. Dzisiaj ma opuchnieta i przekrwiona powieczkę ale oczka są tej samej wielkości!!!! Wszyscy jestesmy bardzo szczesliwi. Za dwa tygodnie ściągnie szwów. Wrzucę zdjecia jak tylko dojdzie do siebie.
Dużo rozmawiałam na temat tego zabiegu i bardzo Was zachęcam. Widziałam zdjecia rocznego chłopca który jest juz dwa tygodnie po zabiegu. Zdjęcia trzy-cztero latków które takze mialy wrodzona wade i jest juz po wszystkim.
Przede wszystkim prowadzi to nieuchronnie do wady wzroku, u naszej córci juz sie zaczął astygmatyzm w prawym oczku.
Długo sie zastanawialiśmy nad zabiegiem ale teraz juz jestem pewna że było warto. (Tym bardziej że zaczynamy szkołe od wrzesnia). Moze gdybysmy zrobili to wczesniej uchronilibyśmy ją od tych wszystkich niemiłych sytuacji i płaczu w poduszkę.
Jezeli mozemy jakos pomóc to piszczie prosze na maila asidor1111@gmail.com
Pozdrawiamy.
 
gdybyś mogła dac tez jakies zdjecia z okresu tuz po zabiegu tez byloby super (wiesz, tak zebysmy ialy dla porównania u swoich dzieci, jak bedą PO, coby sie uspokoic, ze tak ma byc;-))

Ja bylam juz jakis szas temu u dr Stempniewskiego. Kazal poczekac jeszcze, bo powieka nie zakrywa oczka. wahalismy sie, czy u niego robic zabieg (bo ze go zrobimy wiemy od samego poczatku), ale po tym co piszesz i opinii jeszcze jednego okulisty raczej sie zdecydujemy na Komorniki :tak: Tylko nie wiem, czy w tym roku, czy w przyszlym

Fajnie, ze do nas traiłaś:)
 
Czesc, jestesmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim Natalka. Opieka w Kobylnikach rewelacyjna. Dr Stepniewski ma niesamowite podejście do dzieci. Sam się troszczy o pacjenta.
Córcia go polubiła. Szukalismy w wielu miejscach ale polecamy Kobylniki z czystym sumieniem. Wrzuce w sobote zdjęcia, sama ocenisz.
Jezeli rozwazacie zabieg zachecam zeby się zapisac w Kobylnikach z NFZ. Nas gonił czas ale jezeli nie musicie tgo robić w tym momencie to warto poczekać kilka miesiecy i troszkę zaoszczędzic. Gdybysmy chcieli zapisać się na liste z NFZ czekalibysmy około roku.
Fajne jest tez ze dr pokazuje wczesniej zdjecia innych dzieci przed i po( tylko tych które sie zgodza oczywiscie) Natalce to strasznie pomogło, bo zobaczyła że wiele dzieciaczków ma taki sam problem i za chwile nie ma po nim śladu.
Pozdrawiam!!!:-):-):-):-):-)
 
aga1111aga, super , ze wszystko sie udalo ! usciski dla coreczki!! dzielna mala!
jezeli mozna to tez poprosze o zdjecia przed i po zabiegu. pozdrowienia
 
Witajcie, nie wrzuciłam jeszcze zdjęc po, przesyłam przed Pozdrawiam serdecznie.:-)
 

Załączniki

  • IMG_0217.jpg
    IMG_0217.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 263
Czesć, w trakcie zabawy, przy jedeniu, piciu miała prawie równe. Ale kiedy była śpiaca, zamyslona albo patrzyła spokojnie do zdjecia tak jak teraz ( zdjęcie jest z balu przebierańców:-)- nie ubieramy sie tak na co dzień;-)) to opadała je znacząco. Pozdrawiam Agnieszka
 
reklama
Witaj a możesz napisać jak długo czekałaś na zabieg od chwili zarejestrowania się i ile kosztował? Bardzo dziękuję i pozdrawiam
 
Do góry