reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opadanie powieki

Witajcie, jeszcze chwilke i wrzucę zdjęcia -z technika troche sie gubię..Robiliśmy prywatnie i zwolniło sie miejsce więc czekalismy niecałe dwa tygodnie. Zabieg kosztował nas ok 3500 zł ale razem z noclegiem na miejscu w pokoju 3 osobowym. Wiem że robią takie same zabiegi z NFZ ( bezpłatnie) ale czas oczekiwania to około rok. Pozdrawiam.
 
reklama
aga111 sliczna to twoja corcie :) gratuluje podjecia wlasciwej decyzji

u nas niestetey opada tez druga powieka dwie nie podnosza sie wysoko a prawe jest mniejsze i to widac a przynajmej ja to widze

Teraz mamy masaze i czeste wizyty u bioenergoterapeuty ktory twierdzi ze da sie to wyleczyc bo mala ma jakis plyn ktory jej sie zbiera i nie wiadomo co to za ***** za przeproszeniem czego oczywiscie okulista nie widzi !!!!

Za 2 tyg bede probowała innej znachorki ktora leczy dzieci ale ... powoli zaczynam watpic ... powoli to nawet za malo powiedziane
 
mojej córce też opada powieka byliśmy na konsultacji w Polanicy u prof Kobuz powiedział że niema się co spieszyć ma 3 latka jeszcze pojedziemy do Kobylnik po tym co napisała aga1111 a może ktoś prucz niej był jeszcze wKobylnikach napiszcie prosze
 
fajnie że odpisałaś jak będziesz po wizycie toteż coś napisz obejrzałam film rzeczywiście trzeba mieć mocne nerwy
 
czesc !
szybciutko napisze bo mam wolna chwile w pracy.
bylismy w sobote. lekarz (stepniewski) bardzo przyjemny. mowil, ze duzo takich operacji robi i w sumie w naszym rejonie jest chyba jedynym, ktory takie zabiegi robi. u dzieci operacja polega na skroceniu miesnia. wczesniej operowal w polanicy (?jak dobrze pamietam). na operacje w jego klinice czeka sie z nfz okolo 8 m-cy. mozna od razu sie zapisac. my tego nie zrobilismy, poniewaz nie zdecydowalismy jeszcze kiedy chcemy operowac malej ta powieczke. na pewno bedzie to operowal dr stepniewski. dzis bede umawiac sie na konsultacje do prof k. pecold, ktora tez przyjmuje w tej klinice i ktora jest specjalista od chorób oczu. chcemy skonsultowac i zbadac malej wzrok i wstepnie okreslic jak najbardziej optymalny czas wykonania operacji.
 
dzięki że napisałaś my też mamy zamiar jechać do kobylnik ale narazie niewiem kiedy wzrok co jakiś czas ma badany dobrze że żyje w czasach internetu bo dużo się dowiedziałam jak będziecie coś więcej wiedzieć to dajcie znać bodzena była u bioenergoterapełty my też jeżdziliś my rok temu nic nie pomogło może trzeba poszukać innego ale ja zabardzo w nich nie wierze
 
reklama
magfil4 ja sama nie wiem ale raczej tez zaczynam watpic bo duzo sie naczytalam o naciagaczach ui jakos powoli trace na nich nadzieje

u nas raz lepiej raz gorzej- mala zaczyna miec zarysy zmarszczek na powiekach na lewej sa silniejsze na prawej tej opadajacej mniej ale moze to sie jeszcze wyksztaltuje

wiecie co ja dlatego szukam po bio... itp bo zabieg bedzie ostatecznoscia a moze cos zadziala wczesniej
 
Do góry