reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opadanie powieki

narazie nic nie kazał, kontrola dopiero w listopadzie, a w lipcu genetycy i metabolicy!
Zamartwianiem i obwinianiem siebie w niczym nie pomożesz córeczce !
 
reklama
nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie napenwo mnie ciut uspokoil ale nie chce robic sobie nadzieji wiec chyba podchodze do tego z dystansem

Powiedzial ze wszystko jej teraz rosnie i nie da mi gwarancji zadnej ale jest szansa by bylo OK, na razie nie ma zeza ani wady wzroku, powieka idzie w gore ale w poniedzialek 4.05 mamy USG dna OKA i jesli jej nie wyjdzuie nic zlego to kontrol za 3 miechy czyli w sierpniu a jesli cos zlego to ponowi sie USG i pozniej szybko do niego

Powiedzial ze neurolog u ktorej bylismy ufa jej w 100% ale polecil mi bym poszla jak mala jeszcze ciut podrosnie tak na wszetki wypadek !!! i tak uczynie

WIEC napewno sie uspokoilam i ona widzi na to oczko zobaczymy co dalej !!!

pytalam o zaklejanie oczka !!! odradzil kategorycznie bo to nic ne daje a meczy dziecko i zaleca sie tylko jak dziecko niedowidzi !!!!!
 
moim zdaniem to jak najbardziej optymistyczne wiadomosci! zycze wam, zeby usg nie wykazalo nieprawidlowosci. taki urok tej powieczki, trzeba czasu zeby sie naprawilo badz zeby dziecko podroslo do operacji.
 
anaga sama juz nie wiem wiadomo ze patrze na starszej oczy jak byla w wieku tej i strasznie widze roznice no ale ... nie mozna porownywac :sorry: operacja powiedzial ze dla dziecka jest trudna i im starsze dziecko tym lepiej bo pozniej jest problem jak zrobi sie szpara i oko jest suche to wtedy jest wiekszy problem !!!

no nic czekam cieprliwie na USG dna oka - wy tez takie mialyscie ???
 
Nam też powiedzieli, że operacje można zrobić dopiero za pare lat więc chyba wiedzą co mówią! Nie przejumj się na zapas, ja też się zamartwiałam ale skoro jej to nie przeszkadza w widzeniu, wzrok ma bardzo dobry, to widocznie taka jej uroda!
 
to ja chyba jestem na tym etapiue co wy kiedys i starsznie mi jej szkoda - jak na nia patrzylam to chcialo mi se plakac juz widze ze lepiej otwioera oczko otropeda mowil by z nia cwiczyc okulista by ne ruszac oczka znaczy powieki !!! juz sama nie wiem ale czekam na to USG i dopytam !!!

na dworze widze ze chetnie sie rozglada a pozniej takie oczy duze robi i chyba to mnie cieszy a macie racje powinnam sie cieszyc ze jest z nami bo czas szybko ucieka i pozniej moge zalowac tych chwil :tak::-):tak:
 
reklama
Do góry