reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opadanie powieki

Milena bedzie miala w czerwcu skonczone 2 lata. Po porodzie jak zaczela otwierac oczka widac bylo ze z jednym jest cos nie tak. Akurat nie mam pod reka zdjec z tamtego okresu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anaga wiesz co z daleka nie widac pewnie zalezy jak otworzy oczko a byliscie od razu jak byla mala ? kiedy zauwazyliscie?

Ja juz sama nie wiem czy ona od małego czy nie ? neurolog o to samo pytała a ja nie wiem wlasnie przejzałam zdjecia i co ... nie wiem juz sama - jutro wrzuce mojej moze zrobie aktualne to bedzie lepiej widac

w srode mam wizyte u tej kobity co mi to zauwazyla pediatry przyszpitalnej zobaczymy co powie i to ona zalezila nam wszytskie badania pomimo ze nie bylo doagnozy ale chcioala wszytsko przyspieszyc :) zobaczymy a okulisty nadal nie mam bo tego co chcialam wyjechal do innego mista !!! a chce konktetnie sie udac a nie na pierwszego lepszego
 
Wiecie co strasznie sie o nia martwie i to jej oczko !

Wyczyrtalam gdzies ze jesli nie jest to problem neurologiczny to musialo sie to stac przy porodzie !!!! ze moze polozna ja pociagneła za glowe juz sama nie wiem moja była opetana ciasno pepowina porod trwal szybko bo 1,30 minut !!!

Anaga wrocilam do pierwszych postów i zauwazylam ze jak Milenka miala 7,5 mieisaca to jej zaklejaliscie i co nie dalo to efektów???
 
Mysle, ze takie zaklejanie wymaga czasu. Nie mozna liczyc na szybki efekt. My zrezygnowalismy z tego - zaufalismy naszemu lekarzowi.
bodzenko nie ma sie co martwic na zapas.
czekam na zdjecia twojej malej dziewczynki :)
 
Nasza Lenka odrazu po porodzie miała mniejsze jedno oczko, prawie wcale go nie otwierala, miała takie spuchnięte, a początku myślałam że to tak po porodzie, kazali poczekać i dopiero nasza pediatra na pierwszej kontrroli zauważyła że ma takie malutkie oczka, tylko dlaczego u nas nic nie widzą poważnego? dlaczego nie każą nam zaklejać tego oczka, teraz nie widać takiej wielkiej różnicy między oczkami, jedno i drugie jest jakieś spuchnięte ale mówią, że to nic, że tak ma być, że ona tak wygląda, a wygląda tak jakby ciągle była zmęczsona i niewyspana. Byliśmy u dwóch okulistów i u nas i w CDZ, niby nic a ja się martwię!
A powiedzcie czy waszym dzieciom lecą łezki? bo nasza ma 9miesiecy i jeszcze ani jednej nie uroniła, fakt, że mało kiedy płacze ale jeżeli już jej się zdarzy to bez łez, powiedzieli, że jeszcze nie czas na łzy a mojej siostry mała jest młodsza o miesiąc i łzy jej lecą od 3 miesiąca. jak to jest?
 
Mojej leca lzy normalnie lzy nawet jak miala 4 mieisace to lekarka sie dziwliła a wogole to oczko jako pierwsze lzawilo

Zapisani jestemy na wizyte do profesora na piatek zobaczymy co nam powie !!!!! ale sie boje nie wiem dlaczego ale strasznie sie boje co uslysze mimo ze wiem i jestem na to nastawiona ale sie boje ze cos jeszcze wynajdzie

Czy wasze dzieci mialy USG OKA robioną?

Moja to oczko tez ma opuchniet ei gdzies wyczytalam ze mozer to przepuklina ??? zapytram sie i w piatek odp wam co i jak bo z moja wiedza to mam do niego duzo pytan !!!!
 
BOJE sie jak nie wiem co dzisiejszego dnia a szczegolnie 14 ale wiem ze puki nie uslysze tego to nie chce tej mysli dopuscic do siebie !! czy to zle !!!

Zapisąłam sie do psychologa tez bo ... juz nie moge sama nie dam rady- a zaczeło sie od smierci taty jak bylam w 6 miesiacu ciazy - i ciagle siebie winie za jego smierc i teraz za mała ze to moja wina ze moze jak by nie te wszytskie przezycia w ciazy to ona była by zdrowa !!!!

wieczorem wstawie opinie lekarza i zdjecie zrobilam dzis nowe wiem mam juz gotowe
 
bodzena nie wiń siebie... to nie Twoja wina, że dzidziuś ma problemy z oczkami, ja leżałam całą ciąże w łóżku, zero stresu, relaks, leniuchowanie i też Lenka ma problemy z oczkami!
Powodzonka! Daj znać koniecznie co i jak!
 
iza_kam nic na to nie poradze nie umiem nie winic siebie to wszystko tak na raz walneło na mnie ze nie wiedzialam nawet w czasie pogrzebu jak sie nazywam

czy monza tutaj wysylac prywatne wiadomosci ???

a jak teraz u ciebie lekarz polecil ? czy macie cos robic czy po prostu zostawiacie ???
 
reklama
bodzenko, nie obwiniaj się bo to nie ma sensu. Masz śliczne córeczki , którym potrzebna jest szczęśliwa kochającą mama! Pw jak najbardziej działa .
 
Do góry