reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

a poza tym, to byłam dziś z dziećmi na 'dniach dziecka' w Olkuszu pod MOKiem i w Kluczach :tak:
dzieci się wyszalały :tak:
w Olkuszu oczywista zdzierstwo jakich mało :confused2: 6minut skakania sobie po dmuchanym zamku 5zł :confused2: ale w Kluczach było już wszystko za darmo :tak: i jedzenie i malowanie ciała, wszelkie zjeżdżalnie, trampolina, zamki, było tysiąc konkursów i wogóle no... ;-)


Mika widzisz jakie Klucze fajne ;-)

Na temat ubierania to ja jestem uczulona do tego stopnia ze pozwalam sobie nawet na uszczypliwe komentarze jak widze w upał dziecko pod kocem

Moja Pati tez uwielbia bose stópki - a w maju i czerwcu bez czapki ją juz woziłam ( oczywiscie jak nie było wiatru i słonca ostrego) a taka jestem wyrodna matka a co;-):-D
MOja koleżanka mi kiedys powiedziała ze jakaś lekarka jej powiedziała jakie te matki teraz głupie bo dzieci bez czapek wożą - no to ja jestem głupia matka bo jak jest odpowiedni moment to moje dziecko bez czapki jest i dobrze mi z tą moją głupotą :-D:-D:-D a moje starsze takie zachartowane ze nigdy nie choruje mam nadzieje ze z tą bedzie tak samo :tak:
Myślę ze moje dzieci są szczęśliwe ze mają taka głupią matkę i nie muszę się smażyć w upał ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Noi widzicie jak mnie ten temat drażni hahah uderz w stół a nożyce się odezwą - od razu się posypało heehe - naprawdę jestem wyczulona w tym temacie przegrzewania - mądry lekarz zawsze wam powie lepiej zeby dziecko zmarzło niz się przegrzało
 
a ja apaszki dzieciom zakładam jak jest duże słońce, ale to ze względu ochrony głowy przed udarem :tak: ale tak to też latają bez czapek :tak:
 
Kurde...tak dawno tu nie zaglądałam:szok:
Mamy nowe mamuśki:-)

MamoB dawaj fotki.

Wiecie o której Krzysiu mi dziś pobudke zrobił???O 5.30:szok:
Myślałam ze umre...A wogole wczoraj skonczył 7 miesięcy:tak:;-)
 
reklama
Co do przegrzewania dzieci...odwiedziła mnie kiedyś koleżanka z synkiem 8-miesięcznym, no i tak sobie gadamy i pyta mnie w czym mój Krzysiu śpi...No to mówie że albo w pajacu, albo w rampersie, a jak jest gorąco to w samym bodziaku z krótkim rękawem.
Jakbyście zobaczyły jej minę:szok::-D
jej synek śpi w bodziaku, kaftaniku i spiochach, a i zapomniałabym o skarpetkach:-D:szok:
Niezły czad-nie? Szalona mamuśka - boi się żeby synuś nie zmarzł w nocy:-D
 
Do góry