reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Pisałyśmy kiedyś o laktatorach...znalazłam na allegro taki:
Philips AVENT ISIS Zestaw : Laktator + 2 butelki (1457788366) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Jest świetny! Pani ma firmę w Anglii zarejestrowaną, ale powiem Wam że bardzo szybko przyszła paczk (4 dni). Jestem bardzo zadowolona:tak:
Kupiłam też u niej 2 butelki avent antykolkowe 260ml po 14,99 :
Philips Avent BUTELKA ANTYKOLKOWA 260ml + smoczek (1460687905) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
Jestem jestem dziewczyny jeszcze w dwupaku :-)termin teoretycznie na 2 marca ale od wczoraj jakoś tak nie bardzo się czuję jakaś taka nie spokojna. Byłam na ktg ale nadal nic 40 min mnie trzymali, a dzisiaj od rana jakieś takie dziwne schizy mam. W ogóle to wstałam dzisiaj i myślałam że mi wody odeszły :szok: masakra ale spoko jakoś przeszło ale później to już zgłupiałam czy to czop wypadł czy co (konsystencja białka jajka kurzego) i tyle tego było że nie nadążałam z wkładkami i nagle plecy mnie zaczęły pobolewać i brzuch ale to bardziej się nakręciłam ale nic postanowiłam pojechać do lekarza po receptę bo dopegyt się skończył i przy okazji powiedziałam mu o tym więc mnie uspokoił że to nie czop i że spokojnie jak coś to on jest w szpitalu do końca tygodnia i dodatkowo ma dyżur więc jak nic się nie będzie działo to w sobotę na kolejne ktg i badanie. Oby się coś ruszyło bo nerwowa jestem jak pieron a mój m jeszcze bardziej tylko pyta czy jedziemy? i że przecież termin mam na 2 marca tak się nakręcił że malutka urodzi się dokładnie wtedy och ci mężczyźni. I tak siedzę i myślę co to się wyprawia ale myślę że wszystko zbliża się wielkimi krokami i nie ma odwrotu:tak:
 
Monisia my już wszystkie myślałyśmy że już urodziłaś bo dawno Cię nie było:-D
Mi czop zaczął odchodzić 4 dni przed porodem...Są to upławy podbarwione krwią. ja miałam tego tylko troche. Napewno nie przegapisz:biggrin2: Też miałam przed porodem zwiększoną wydzielinę i tez myślałam ze to czop:-D
 
powoli wracam do siebie po chorobie ;-)

dziewczyny gdzie moge w Olk. kupic dres?? ale nie taki worek, tylko taki fajny, dopasowany ;-)
nie żaden typu adidas ;-) i nie za drogi :-D
 
reklama
Do góry