reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Może to coś w rodzaju "mamo nadchodzę"?? albo "mamo już czas"? :) Albo po prostu przesiadujemy tu z dziewczynami w ciązy to się później śni :p W sumie to pozytywny sen :) Mnie przedwczoraj udręczył sen w nocy - śniło mi się, że Krzyś umarł:/:/ Do tej pory sprawdzam czy oddycha przez sen:/
 
reklama
ja ostatnio mam sny związane z tym co mi się przytrafiło w ciągu dnia, lub z tym o czym myślę a mam w glowie sporo spraw więc we śnie odreagowuwuję:)
A z moim żołądkiem jak narazie jest ok :D
 
A mnie się dzis śniło, że byłam na wizycie u Barana i robił mi usg i coś tam zaczęło wychodzić nie tak więc przełączył na 3d:szok: a tam się zaczęło wyświetlać,że moje dziecko jest chore na rotawirusa:szok:...to dopiero głupoty
 
Wiolcia ja ne małam takego snu ale tez sprawdzam czy mały oddycha jak długo spi... Jak narazie mam Espumisan ale chyba mało co pomaga malemu więc muszę coś innego kupić...

Gałązka to dobrze że z żołądem juz lepiej..

A poza tym to dostał jakiegos uczulenia na całej buzi a raczej to sa take grudki podskórne i pewnie musze do lekarza leceć ale mąż pracuje do 20...
 
Wiolcia gratki dla Krzysia z okazji 3 miesiąca :)))) kciuki zaciśnięte
galazka Ty to dopiero miałaś sen :szok:
eldcia a coś poza tym?? dolegliwości brzuszkowe?? u mojego Bartka mniej więcej w tym samym okresie wyszła alergia na białko mleka krowiego. Ale uważam, że warto zapytać lekarza. O ile masz dobrego, bo niektórzy na zapas wyrokują, że to skaza :/
 
eldcia zgadzam sie z mamBartuli, mój mial to samo, wysypało go na buzi, takie wielkie czerwone plamy a lekarz kazał smarować Hydrocortizonem, nic nie pomagało, Oilatum pomogło. Ale później stwierdzono że może to alergia na mleko krowie i zmieniliśmy mleko.
Wiolcia kciuki zaciśnięte, powodzenia w przygotowaniach do chrzcin, oj wiem co to znaczy impreza w domu, nigdy więcej. wspólczuje snu, mnie się ostatnio śnił pogrzeb mojego taty, cały dzień był do d...

ja tez sprawdzam jak Wojtuś za długo śpi. Takie już jesteśmy przewrażliwone mamy.

Na kolki nic nie pomaga,musi miąć określony czas, krople tylko łagodzą dolegliwości.
 
ela u nas podobnie, w podobnym czasie u obojga dzieci wyszła skaza :tak: i jeśli przypadkiem to skaza to pewnie stąd kolki, bo mały nie toleruje mleka


ja tylko tyle napisze ;-)

my dalej u rodziców... :tak:
 
reklama
dziękuję Wam wszystkim za odpowiedź:) Pewnie to skaza bialkowa jest albo jak Wiolcia pisze tradzik niemowlęcy tego nie wiem i pozostawie diagnozę lekarzowi o ile uda mi sie umówć do któregoś z nich bo wczoraj nic i dzisiaj też więc czekam i wyrywam sobie włosy z głowy jak patrzę na mojego malca...

A u nas kolki w sumie ustąpiły w małym stopniu ale za to pieluszkowe zapalenie skóry na pupie się pojawiło bo zaczęliśmy używać Pampersów i oto sa teraz skutki... przy huggiesach tego nie było ale w Wolbromiu rozmiar tych peluch zaczyna się w sklepach od 3 czyli mały byłby cały w pieluszce dlatego zmieniliśmy bo nie będzie mąz jeździł do Carrefura po pieluchy... Ale chyba teraz zacznie:0
 
Do góry