reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

przy skazie to raczej na policzkach pojawia sie taka czerwona szorstka skóra
może to jednak ten trądzik, dużo maluszków to ma, moja też miała, lekarz mówił, że z tym się nic nie robi
 
reklama
Witam wszystkie :)
Ja wczoraj wreszcie mogłam zacząc sprzątac ten bałagan co przy remoncie został zrobiony ale jeszcze troche mi to zajmie. Cieszę się, że mój mąż potrafi sobie remont zrobić ale jeszcze żeby nie był takim bałaganiarzem to byłoby super :-)
 
a u mnie brak czasu i walka ze wszystkim... Jestem tak wymęczona że ldwo na nogach sie trzymam więc zaległości nadrobię później chciałam się tylko przywitać:)
 
Witam i ja!
Niestety czuję sie coraz gorzej:-( Najgorsze ze nie mogę sie leczyć żadnymi tabletkami bo karmie:-(Prawie całą noc nie spałam przez katar i bolące gardło:-(Dodatkowo Krzyś mi dał popalić.
Doradźcie czym mogę sie leczyc żeby mi szybko przeszło...A wy jak laseczki;-)Wszystkie zdrowe?
a na kiedy Monisia miała termin???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry