reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

ja już pozamiatałam całe mieszkanie i pomyłam podłogi :-)
teraz ide wstawić zupe :-D


galazka a jaką sobie kupiłaś? :-) ja zazwyczaj jak zamawiam sprzęty ze sklepów na necie to też są następnego dnia :tak:
 
reklama
Mika ja dresy kupiłam na targu w Wolbromiu za 20 zł i jeszcze nigdy nie miałam dresów tak dobrej jakości. Nie wyciągają się (zwłaszcza w kolanach) są dość elastyczne i baaaardzo wygodne.
 
Ja dres zamówiłam sobie na allegro, taki z panelem na brzuszek i jest spoko niedrogi i milutki w dotyku.
Co do zmywarki to ja mam z mastercooka.
Jak było na wizycie napisalam na zamkniętym. A teraz zmykam do łóżka, bo ledwo na oczy patrzę, pewnię wpadne na forum jeszcze wieczorkiem.
 
koniczynko dałabyś namiary na te spodnie? a odkształcają się w kolanach? czy zawsze są takie same?

galazka moja mama ma z Bosha zmywarkę i sobie chwali :tak:

wiola a kiedy w wolbromiu jest targ? :-D
 
No niestety odkształciły się pewnie dlatego że wbawełniane, chociaz mam jeszcze welurowe i tez niestety kolana się uwypukliły. Chyba tylko z elastycznego materiału się nie odkształcają.
 
no własnie chciałabym takie ktore się nie odkształcą. Na allegro widziałam dresy ale kurna ponad 100zł kosztują :sorry:

niby znalazłam takie spodnie dresowe na allegro ale kurcze, jakoś tak dziwnie wyglądają, ale nie wiem czy wkońcu ich nie kupie :confused:
spodnie dresowe welurowe FITNESS DRES rozm 3XL 46 (1465243153) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

o tym dresie też pisze że niby jak nowy po praniu, ale czy wierzyć w to yhhh :confused2::confused2:
[24] DRES NOWOŚĆ hit dresy BLUZA ! super CENA! L (1464168866) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
co do zarazków to akurat juz sie wychorowallismy wiec ja juz podziekuje nie mam zamiaru a mika i jej zarazki nie sa mi straszne :-) co do spotkania to jestem jak najbardziej za :tak: dresy i nie tylko najlepsze sa moim zdaniem w decathlonie (sosnowiec) polecam!!! ostatnio tez nawet były spodnie dresowe w lidlu i tez super. pozdrawiam i gratuluje "świeżym" mamusiom :-)
p.s. zazdroszcze wam ;-) dobrej nocki!!!
 
reklama
ej, siedze tu z kawą a was nie ma
k015.gif



a poza tym to stygnie mi mleko i zaraz włączam chleb :-D uwielbiam zapach domowego chleba :-D
 
Do góry