reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

no to widzę, że to normalne takie gadulstwo :D oj ben 10 nie opowiada i mam nadzieję, że długo nie będzie ;) bajeczka całkiem, całkiem tylko pora nie bardzo hehe :) najlepsze było jak kiedyś mój tata poprosił go o jakąś bajkę na dobranoc, żeby mu opowiedział, na co Bartek "dawno, dawno temu żyła sobie piękna królewna, a teraz dziadzia zamyka oczy i śpi" :D ekspresowa bajka ;)
 
reklama
była dziś u mnie gonia
g005.gif
g005.gif
g005.gif


mika nick mi się kojarzy z emamy, ale nie jestem pewna :)
byłam na e-mamie :-D ale zostałam zbanowana :-D


Ela
a z dzidzią wszystko ok prawda? teraz ten lód wszędzie na chodnikach :-( dobrze że się nic poważnego nie stało :-(

Ja dzisiaj dla relaksu mam stos ubranek dla małego do wyprasowania- taka forma relaksu:)
pamiętam jak ja prasowałam ubranka dzieci przed narodzinami :-D wspaniałe uczucie :-D
 
mika to opowiadaj co u goni słychac bo nic niewiemy tutaj:(

Na szczęście się nie połamałam a z dzidziusiem chyba wszystko ok. przynajmniej tak mi się wydaję bo nie odczuwam różnicy przed i po upadku jeśli o małego chodzi:)

tak prasowanie fajna sprawa tylko ten mój kręgosłup i opuchnięte nogi masakra.....:(
 
A ja dopiero teraz dostęp do neta, bo miałam przystanek u dziadków w Krk, a oni nie posiadają takiego sprzętu.
Tutaj chodniki suche i 7 stopni więc nie ma na czym się poślizgnąć na szczęście.
Ja to zaraz po remoncie musze zacząć kompletować rzeczy, bo czas biegnie a ja nic nie mam. No i okazało się, że raczej od kuzynek na wyprawkę nie ma co liczyć, bo jedna z nich ( a to są siostry) w ciąży więc muszę liczyc na siebie.
 
aaa no to może i mika Cię dobrze kojarzę :) taaa faktycznie przed narodzinami się fajnie prasuje, teraz już jakoś nie mam takiej weny :D hej dziewczyny piszcie co u Was!!!!
tylko ciekawe z jakiego tematu się kojarzymy :-D czy tak po prostu...


no a co u mnie... jakaś taka nie swoja jestem :-D
a to żyję myślami z tatą, a to przeglądam projekty domów, a to dziećmi i domem się zajmuje... i jakoś tak czas mi szybko leci
 
witam w środę :)

mika chyba z regionalnego, ostatnio jakoś tam napisałam i chyba tylko ty mi odpisałaś. Oczywiście nie pod tym nickiem.
koniczynka jeszcze masz sporo czasu ;) ale kompletowanie wyprawki fajna rzecz:)

Pozdrowienia kobietki :)
 
mamBartuli ja tez nie cierpię prasowania. Ala takie małe ubranka to jakos tak inaczej:) A y kiedyś pisałas że chciałabyć miec drugie dzieciątko bo jesteś na wychowawczym to co skłania Cie do tego żeby jego nie mieć? Jeśli to zbyt osobiste pytanie to nie odpowiadaj ale ja myślałam kiedyś nad tym żeby mieć dziecko rok po rok ale czy człowiekowi się nie odmieni tego nie wiadomo...
 
reklama
eldcia właściwie to sama nie wiem, jakoś przyjęłam, żeby była różnica między dziećmi większa. Teraz w sumie planowaliśmy na ten rok, ale.... no właśnie, zawsze się jakieś ale pojawi: byłam u dermatologa i muszę wyciąć jedno znamię, a żeby je wyciąć muszę się zaszczepić na żółtaczkę, a podobno, po zaszczepieniu trzeba odczekać 3 miesiące, żeby bezpiecznie zajść w ciążę. No i tak się znowu odsuwa. Myślałam o powrocie do pracy, ale też nie jest to takie proste. No i tak może w przyszłym półroczu zaczniemy się starać :) o ile znowu nie będzie coś .... Jak się czujesz?? Wszystko ok ??
 
Do góry