reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

galazka_2 tak to mój mąż, ponalismy się na studiach
mika85 ja na roczek na pewno tam kupie tort bo ssuper wyglada, mam nadzieje że smaczny był ;)
 
reklama
Ula nie moge uwierzyć że to juz 4 miesiące!! Rany kiedy to zleciało??:) Do tej pory pamiętam moją radośc jak dostałam sms, że urodziłaś :D A noce Wojtuś jak przesypia?? Dawałas mu może jakies witaminy po porodzie oprócz K i D???

Mika dzieki wielkie za adres cukierni. Planujemy chrzciny na luty więc namiary sie przydadzą :)
 
Wiolcia sama jestem w szoku że ten czas tak szybko mija, jak sie patrzy na Wojtusia i jego postepy w rozwoju to aż łzy stają w oczach, wczoraj zaczął przewracac się na boczek :) nocki kiepskie, kiedyś bywało lepiej, może ma to związek z ząbkami bo wydaje mi się że idą. Ja dawałam tylko D, prawie wcale nie karmilam piersią, teściowa mnie nagabywała żeby podawa wit. B1 ale konsultowałam to z kuzynka i nie nie podaje. W deserkach ma wit. C.
 
jeśli dziecko jest karmione butlą to nie ma konieczności podawania innych witamin niż D :tak: chyba że dziecko ma anemię,to wtedy już lekarz mówi co trzeba podawać :tak:

a jak się karmi cycem to podaje się dziecku wit. K i D :tak:


padam dziś ze zmęczenia już
k050.gif
 
urszulko widzę że twój Wojtach też silny :-D mój Wojtek też w tym wieku się już przekręcał :tak: a chodzić zaczął w wieku 10miesięcy równych :-D
 
wiola jak TY to robisz ze tracis juz 14 kilo....mnie sie wydaje ze nigdy juz nie wroce do swojej wagi....chociaz prz pierwszej ciazy przytylam 30 kilo....i udalo sie zrzucic ale teraz czuje ze nie bedzie latwo....macie jakies sposoby???
 
wiola jak TY to robisz ze tracis juz 14 kilo....mnie sie wydaje ze nigdy juz nie wroce do swojej wagi....chociaz prz pierwszej ciazy przytylam 30 kilo....i udalo sie zrzucic ale teraz czuje ze nie be:eek:dzie latwo....macie jakies sposoby???
 
wiola jak TY to robisz ze tracis juz 14 kilo....mnie sie wydaje ze nigdy juz nie wroce do swojej wagi....chociaz prz pierwszej ciazy przytylam 30 kilo....i udalo sie zrzucic ale teraz czuje ze nie be:eek:dzie latwo....macie jakies sposoby???
 
reklama
wiola jak TY to robisz ze tracis juz 14 kilo....mnie sie wydaje ze nigdy juz nie wroce do swojej wagi....chociaz prz pierwszej ciazy przytylam 30 kilo....i udalo sie zrzucic ale teraz czuje ze nie be:eek:dzie latwo....macie jakies sposoby???
 
Do góry