reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
no cisza straszna :-(

powiem wam, że chyba wolałabym żeby już spadł śnieg, bo ta pogoda taka nijaka jakaś jest :confused2:

irie buźka z okazji 8 miesiąca dla Stasia :tak:
 
no a dzisiaj to juz nie bedę komentować tego czegoś za oknem:(

a dziękuje...jejku kiedy zleciało to 8 miesiecy...?!
Stasio jeszcze nie widział śniegu;p ciekawe jak mu się spodoba:)ale w sumie dopiero za rok będzie szał...:-D
a jak Wasze dzieci zareagowały??
 
irie u nas Dominika co roku się cieszy ze śniegu, zresztą każdemu chyba dech zapiera jak spada pierwszy śnieg ;-) potem tylko dobija hihihi, ale pierwszy snieżek jest taki fajny własnie :tak: u nas Wojtkowi było wsio ryba do tej pory czy jest śnieg czy nie ;-) myśle że w tym roku tak całkiem świadomie będzie zwracał uwagę na to :tak:
 
Dziewczyny i mamy upragniony śnieg... tylko wielka d.pa z tego wyszła bo straszna ciapa :no:Nieznoszę takiej pogody... chciałabym już sanki wyciągać Krzysiowi ale niestety jeszcze poczekamy...
Co tam u was??
Bo ciiiisza straszna!!
 
Mój mały jak wziął śnieg do rączki i rzucił to śmiechu bylo co nie miara :)
Też czekamy na śnieg, tylko ja mam problem bo Wojtuś nie chce chodzić w śniegowcach, jedne ma rozmiar 21 a drugie 24, obie dobre ale coś mu w nich nie pasuje.
 
ula no niektóre dzieci nie lubią butów zakładać ;-) gdyby te buty były tańsze to by można kupić jeszcze jakieś, ale tez nie wiadomo czy będzie chciał zakladać no nie? :-:)-(
 
alez tu cisza :(

Wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości! Wszystkiego dobrego dziewczyny :)



szopka2_ok3_d%5B1%5D.1198746812.vbduqpvta4lfth7o4iv6uv7fp2.jpg
 
i jak dziewczyny mijają święta? :-)


my spędziliśmy je miło w czwórkę ;-) wigilia spokojna, a po samej wigilii zaszyliśmy się pod pierzyną z dziećmi, jedliśmy pierniczki i oglądaliśmy bajkę świąteczną o kucykach pony :-D
 
reklama
CZesc dziewczyny...
Jak mnie tu dawno nie było;p
Swięta, Swięta i po świetach:)
a jutro już Sylwester:)
My Wigilie spędziliśmy najpierw u moich a później u męża rodziców...
podobnie święta:)
a jakie macie plany na jutro?
my będziemy w domu ze Stasiem;) nasz pierwszy Nowy Rok w trójkę:)
 
Do góry