reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

U nas troche pobłyskiwało i na tym się skończyło-na szczęście bo strasznie nie lubie burz:-(

Jakoś tu pusto...nikt nie zagląda czy Wam się pisać nie chce;-)?
 
reklama
Witam z rana:)
Wlaśnie pije kawe imałego karmie:)

ja też się boje burzy....

czekoladka kupiłaś coś wczoraj?
mamBartuli ja mam wage ale zbyt często jej nie używam:)
 
Witajcie po świętach
Ja mam wage ale korzystalam z niej tylko podczas ciąży, teściowie jak nas odwiedzają zawsze się ważą. nie przejadłam się w te święta, za to przyjechałam od rodziców bardziej zmęczona niż jak jestem w domu sama z małym.
Mój maluch ładnie mówi: ta-ta-ta, da-da.., ba-ba.., a ma-ma.. woła jak się wkurza. Jutro Wojtuś kończy 8 m-cy a zębów dalej brak.
 
Witam z rana:)
czekoladka kupiłaś coś wczoraj?

Daj spokój Ela...nic nie kupiłam mały tak płakał że musieliśmy uciekać z targu:-(
A było troche fajnych rzeczy:-( Trudno. Muszę się kiedyś wybrać bez Krzysia.

Urszulka lepiej nie mieć wagi i się nie stresować kiedy na nią wchodzisz:-D
 
hej,

dlatego ja nie posiadam wagi, nie ważę się i nie stresuję ;) ale ciuchy ok. Ja lubię burzę, jak jestem w domu oczywiście ;)
Urszulka Bartkowi pierwszy ząb wyszedł jak miał skończone 8 miesięcy, chyba 8 i pół nawet. A ząbkowanie skończył chyba miesiąc przed drugimi urodzinami. Nie ma reguły :)
 
Ahoj!
jakas się leniwa zrobiłam...czytam co piszecie ale pisac mi sie nie chce ;-) Krzyś śpi już od 20 do 6.30 :-) Chociaż ja i tak się nie wysypiam bo kładę się po 24. Oczywiście jak mamy problemy ząbkowe tak jak ostatnie 3 dni to potrafi się budzić do 10 razy w nocy więc Ula ciesz się! Przynajmniej spisz spokojnie ;-) A powiedz mi co dajesz Wojtusiowi do jedzenia??
Czekoladka oj to faktycznie lepiej małego nie zabierać na zakupy... z resztą ja zawsze jeżdżę bez Krzysia ale mam go z kim zostawić. Co tam u Was? Jak Krzyś??
ja mam wagę dziewczyny i CODZIENNIE jej używam ale musze sie kontrolować bo pozostało mi jeszcze 7 kg po ciążowych :szok: Po Świętach mimo obżarstwa tylko 0,4kg na + więc nie jest źle.
 
Hej Wiola. wreszcie zajrzałaś:-) Zastanawiałam się co się z Tobą dzieje;-)
U nas w porzadku. Krzysia męczył katar przez 2 tygodnie ale już na szczeście przeszedł:tak:Byliśmy dziś w osrodku się zważyć - 7800g;-)Jeszcze nie mamy zadnego ząbka.
Muszę się pochwalić ze Krzyś od 3 dni w dzień śpi w łóżeczku. Sam się usypia:-)Jestem z niego baaardzo dumna. wczesniej spał tylko w wózku i to trzeba było przy nim siedzieć i go kołysać...
 
O to z Krzysia kawał chłopa :-) Mój to chudziaszek zaledwie 7 kg wagi ale jak może wazysz więcej skoro wszystko zwraca:(
Gratulacje dla Krzysia za piękne usypianie! Super! Ja dalej usypiam w wózku ale zaraz potem przekładam do łózeczka a w wózku nie trzeba go bujac ale UWAGA musi być włączona muzyka ;) Nawet noca mu włączam bo spi spokojnie... Ale za to wieczorkiem i w nocy jak sie przebudzi pieknie sam zasypia w łóżeczku, nie muszę go uspiać inaczej. Właściwie to przedtem usypiałam go na rekach więc się cieszę, że sam się przestawił na wózek :) Z tym radiem to o tyle plus że uwielbia hałas więc wszyscy mgoą rozmawiać, kłócić się, psy szczekać a on i tak spi :)
A czy twoj Krzyś też wstaje?? Mój siedzi już sam ale najgorsze jest to że wstaje:szok: nie chce siedzieć tylko od razu wstawać. Na brzuchu nie leży bo od razu przewraca sie na plecy więc raczkować to on raczej nie będzie...
 
Wiola mój robi to samo:-D Siedzi ładnie sam, ale to mu już nie wystarcza. Jest tak silny w nóżkach ze sam ustoi. Trzeba go tylko podtrzymać bo równowagi nie utrzyma:-D
Krzysiu przewraca się z plecków na brzuszek, ale z brzuszka na plecy nie umie...:-(
Może sie jeszcze odmieni Twojemu z raczkowaniem. Mój jak go położę na brzuszku na łóżku to przesunie się troche do przodu odpychając się nóżkami;-)
 
reklama
witajcie:)

ja też ostatnio leniwa jestem ale to tylko dlatego że mam nawał pracy i zleceń bo przeciez komunie się od maja zaczynają.... Oj ledwo daje radę ale grunt to to że jest co robić...

Mój Bartuś jest nawet spokojny w dzień ale na leżąco bawienie juz mu nie wystarcza więc muszę go nisic na prosto wtedy jest spokojny:) Trochę się boję bo główka jeszcze troszeczke mu leci i trzeba mu podtrzymywać ale na leżąco jest taki płacz że szok. A wogóle to w wózku nie chce usypiać tylko na rękach i śpi z nami w łóżku bo jak kładę go do łóżeczka i on budzi się na jedzenie w nocy to potem zasnąć nie może a jak w łóżku jest to od razy przy cycu zasypia.... A w nocy budzi się często na jedzenie i picie więc kiedy prześpię noc hmmm sama ciekawa jestem....

Wiolcia zadroszczę tych przespanych nocy. Widze że Krzyś ząbkuje na całego ale to dobrze wyjda mu zęby i będzie spokój co prawda co się umęczysz to się umęczysz ale będziesz miała to juz za sobą:)

Urszulka na ząbki jeszcze przyjdzie czas nic się nie martw a synek juz mówi super brzwa dla niego:)

Czekoladka ja mojego małego od urodzenia wszędzie zabieram ze soba więc jest przyzwyczajony i zawsze na polu jest spokojny:) ale jakbym miała możliwośc to bym go zostawiła w domu ale niesety nie mam z kim... Ale może uda Ci się wybrać na zakupy i się okupisz za wszystkie czasy:)

MomoBartuli ja tam wolę się nie ważyc po co mam się dołować skoro ubrania są ok to znaczy że waga też:)

A tak poza tym to zła jestem że taki długi weekend jest mąż wziął urlop i co pogoda będzie do bani.... czy zawsze musi tak być....
 
Do góry