reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
moj maluch konczy 8 mcy i chyba idzie ząbek, maruda okropna, na rączkach tylko dobrze a trudno go utrzymać bo wszystkiego jest ciekaw. Ze spaniem róznie bywa, sa lepsze i gorsze nocki, dzis byla pierwszy raz 12 godz przerwa w nocnym jedzeniu. Usypianie w łózeczku po wielkich bojach a jak juz bardzo placze i nie moze zasnąć to na rączkach 5min i śpi.
wiolcia gotuje mu osobno ale czasem z naszej zupki dostaje warzywka, nie przyprawiam. je mięsko, ryby i jeden dzień same warzywa.
koncze bo juz wstał.
 
Anusiak ja siedze w domu nie wybieram się nigdzie nawet na spacer nie pójdę bo pogoda jest straszna.... A Ty wybierasz się gdzieś? Jak malutka się miewa?

Urszulka oj współczuje teraz będziesz miała ciężej troszeczkę z małym bo napewno marudny będzie ale szybko mam nadzieję wyjda zęby Twojemu maluchowi i będziesz miała spokój:)
 
Majowka w domu, gorzej byc niemoglo,w święta dopiero co padało eh...mieliśmy jechać do Krakowa we trójke
moj maluch caly czas na brzuszku by leżał, nie raczkuje ale już zaczyna sie kołysać na czworaka.
eldcia ty tez masz meksyk skoro na rączkach i z wami spi, nie wiadomo kiedy zaznamy odrobiny spokoju z naszymi pociechami
wiolcia super, że lubi halas, ja nie przyzwyzajam do hałasu bo sama nie lubie
czekolada25 sukces z usypianiem, u nas był chwilowy bo teraz znowu akcja "na rączkach"
 
dziewczyny dlugi weekend...wybieracie sie gdzies???pogoda oczywiscie do bani...:-(
my siedzimy w domu albo na działce ;-) jutro jadę sadzić warzywa :-D wiem, troche późno, ale lepiej późno niż wcale ;-) a jakoś mnie tak naszło żeby sobie posadzić coś własnego :tak:

urszulko gratki ukończenia kolejnego miesiąca dla twojego malucha :tak::tak:
 
Urszulka nie strasz...mam nadzieję ze mojemu Krzysiowi się nie odmieni i nie będę musiała go znów usypiać w wózku.

Byliśmy woczoraj na imprezie.Krzysiula był bardzo grzeczny.Nie sądziliśmy ze tak długo posiedzimy:-D

Dziś słonecznie ale troche zimno:-(czy zawsze tak musi być kiedy mój mąż ma wolne i moglibyśmy się gdzieś wybrać w trójkę:wściekła/y:???
 
Witam:) jak po weekendzie,My w koncu wyladowalismy w Kudowie Zdrój.....pojechalismu na zachod bo tylko tam mialo nie padac....i faktycznie bylo super...az nie chcialo sie wracac..ale niestety trzeba bylo:wściekła/y: a jak u WAS?
 
czekoladka nie martw się u mnie tez zawsze jak mąz ma wolne i możemy się gdzieś wybrać to pogoda taka że nawet nosawystawić się nie chce.... Co za złośliwość....

urszulka no właśnie kiedy się wyśpimy? mąż twierdzi że na emeryturze....

mika fajnie masz z ta działką:) ja w tym roku nie sadzę nic w ogrodzie mimo ziemi nawozów oczywiście naturalnych nie urośnie mi nic większego od 3 cm... a tylko dlatego że za domem mam las i jest mnóstwo kretów więc szkoda wysiłku jak efektu nie ma....

Anusiak ja już pisałam siedzę w domu....

Jutro Bartuś ma szczepienie... Ale ostatnio cos jest płaczliwy...
 
reklama
Dziewczyny was też dziś głowa boli?
Bo mnie bardzo...
do tego jakieś dziwne kłucia w dole brzucha i ja schizuje, że to z blizną się coś dzieje:/
 
Do góry