reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

witam

galazka ja byłam w szoku, chociaż pamiętam jak mówiła mi o takim scenariuszu koleżanka, że gdzieś czytała. Za to na poprawę humoru obejrzałam sobie "Przepis na życie" :)
ok dziewczyny, ja pojawię się dopiero w poniedziałek wieczorem. W Kluczach nie mam dostępu do kompa. Chciałabym złożyć Wam i Waszym Rodzinom życzenia zdrowych i wesołych Świąt oraz mega mokrego dyngusa :) paaaaaa
 
reklama
ja tylko na chwilkę ;-)


Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia - wiary, radości, miłości, spełnienia.

wielkanoc20.gif
 
palinka umęczyłaś się biedna...Ja też niestety nie miałam kolorowo. Od pierwszych bóli do porodu upłynęło ponad 30 godzin. też byłam strasznie zmęczona i w czasie porodu zemdlałam na chwilę:-(

Kurcze współczuję Wam dziewczyny ja od pierwszego bólu to przytulenia mojej wcale nie małej kruszynki (4200 g ) mineło zaledwie 1,5 godzinki
Ale to drugi poród był wiec na pocieszenie powiem wam następnym razem będzie lepiej :)

A co tam się w tych Usta ustach stanie ??

Palinka_ sprawdz poczte wysłałam ci zaproszenie

Zdrowych i Spokojnych Świąt Wam życze kochane
 
przyszłam się przywitać
biggrin.gif


jak to się mówi, święta święta i po świętach... dużo jedzenia i tyle
cool2.gif

co prawda jeszcze nie po świętach, ale już się kończą..
wink2.gif


a dzisiaj rano zrobiliśmy sobie mega śmigusa i zlaliśmy się w czwórkę równo
wink2.gif
 
witam kobietki po świętach,

grzeczne byłyście nie i nie mam za wiele do nadrabiania :)
jsorbek jedna z aktorek nie chciała już chyba grać w serialu i dość drastycznie jak na mój gust się jej pozbyli.
Ja jestem mocno przejedzona po świętach.. dieta!!!!!!!! ;)
 
Kurcze współczuję Wam dziewczyny ja od pierwszego bólu to przytulenia mojej wcale nie małej kruszynki (4200 g ) mineło zaledwie 1,5 godzinki
Ale to drugi poród był wiec na pocieszenie powiem wam następnym razem będzie lepiej :)

Mam taką nadzieję:-)
Witaj mamoB;-) Przyznaj się ile tych kg masz na plusie po świętach?
 
reklama
helo

hej czekolada :-) ja na wszelki wypadek się nie ważę. Mało tego, nawet nie mam wagi :p moi rodzice mają i jak coś to się u nich ważę ;)
co u Was dziewczyny?? Była wczoraj burza?? U nas nieźle grzmiało
 
Do góry