reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

a my wczoraj pojechaliśmy skosić całą działkę
icon_biggrin.gif
a teraz będziemy załatwiać glebogryzarkę żeby przekopać tą działkę żeby potem się dało na niej sadzić
icon_smile.gif


właśnie siedze godzinami i grzebe po ogrodach i szukam inspiracji bo chcę posadzić tam jakieś drzewka, krzewy żeby już sobie rosły..
no a w między czasie siedze nad papierami z wodociagow i energetyki
icon_evil.gif
 
reklama
Witajcie dziewczyny:-) ,pewnie nie pamiętacie mnie:-(. Raz tylko tu zajrzałam,a potem byłam tak pochłonięta córcią, że na śmierć zapomniałam. :szok:
Ja jestem tegoroczną styczniówką, dziś byłam z małą na szcepieniu (rotwirus i pneumokoki). Szczepiłyście? Jak wasze kruszynki to zniosły?
 
Ostatnia edycja:
Sara witaj tk to prawda masze maluchy są w podobnym wieku a gdzie rodziłaś w Olkuszu? może i nawet się spotkałyśmy bo ja w szpitalu spędziłam 6 bardzo długich jak dla mnie dni... Ja też czoraj miałam szczepienie ale tylko 5w1 nie szczepię na rota ani pneumokoki po prostu nawet mój pediatra nie zalecał żeby szczepić dlatego że szczepisz tylko na kilka szczepówa zawsze dziecko może złapać ten szczep na który nie było szczepione.... Ale to dłuższa dyskusja mogłaby się rozwinąć:) a jak córeczka? zdrowa? na piersi jest czy na butli?
 
my wczoraj byliśmy na szczepieniu mój Bartuś waży 5600:) zniósł jak zwykle szczepienie bardzo dzielnie jak na mężczyzne przystało:)
 
cześć sara :-)

nie mówcie o szczepieniach bo mnie czeka teraz po 20 maja szczepienie Wojtka ;-) nie lubie ogólnie szczepień ;-)
 
Witam :)

hej Sara, ja muszę Bartka doszczepić na meningokoki i myślę, że tyle. Ale ogólnie jak mika nie lubię szczepień. Sama mam zaległe szczepienie na wzw B i powiem Wam, że do średnio miłych należało. Jak mnie tak bolało to co dopiero dzieci boli.
Dzisiaj idę do lekarza ogólnego od niepamiętnych czasów... trochę późno się zorientowałam, że zatoki zaczynają mi szwankować i chyba już potrzebuję pomocy lekarza. Sympatyczny koleś to chociaż tyle dobrze i mąż będzie wcześniej, bo musi zostać z małym :D
mika Wojtuś ma ostatnie szczepienia??
widze, że Wam też się podobała pogoda w długo weekend. Najlepiej było w Kluczach w poniedziałek. Zimno jak nie wiem, a ludzie albo na letniaka albo grubo poubierani. :/
eldcia wszystkie Bartki to fajne chłopaki to i z Twoim nie mogło być inaczej :D:D
co u Was dziewczyny ??
 
Hej Sara:-)

A my się wybieramy dziś na zakupy. Krzyś powyrastał z ubranek i muszę mu kupić parę rzeczy;-)
 
reklama
Cześć Sara, ja szczepiłam tylko na podstawowe, tak jak pisze eldcia, kolejne szczepienie 1 września, jak ja tego nienawidze choc to nie mnie kłują.
A jutro do lekarza bo wojtek złapał niezły katar i chce żeby pani dr go osłuchała i gardło sprawdziła. Chyba teściu go zaraził bo przyjechał ostatnio z katarem.
Pierwszy ząbek juz jest, wyszedł prawie bezboleśnie. Zaczyna się raczkowanie.
czekolada dziś na zakupy, nie za zimno? ja nosa nie wystawiam. pewnie wyjde na balkon podlac tylko warzywka.
 
Do góry